Gimimo diena ir kortos

Gimimo diena ir kortos

2013 m. gruodžio 16 d., pirmadienis

Gruodžio 18 dieną gimusių korta

Mylinčio tėvo korta


ČIRVŲ KARALIAUS ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS
Būdamas čirvų rūšies priešakyje, čirvų karalius pripažįsta, kad meilė - aukščiausioji galia. Šios kortos dienomis gimę žmonės tampa nuostabiais tėvais, tačiau, deja, jų negalima pavadinti geriausiais sutuoktiniais. Atsidavimas vaikams ir darbui kartais trukdo jiems pakankamai meilės skirti vyrui ar žmonai. Tikra tiesa, kad čirvų karaliai moka mylėti ir myli visus žmones nekintama meile. Vis dėlto pasirinkę netinkamą vedybų partnerį, gali sulaukti bėdų. Jiems jokiu būdu nedera užmegzti santuokinio ryšio vadovaujantis vien žemesnėmis paskatomis.


Šie žmonės, kaip ir visi kiti karaliai, gali tapti tironais, tačiau taip nutinka tik tada, kai juos išduoda patys artimiausi asmenys. Iš praėjusių gyvenimų jie atsineša sugebėjimą valdyti savo emocijas ir išmintingai vadovauti šeimyniniam gyvenimui. Jums pasisekė, jeigu toks žmogus laiko jus savo šeimos nariu.
Čirvų karaliai gali pasižymėti versle, ypač kaip patarėjai finansų klausimais. Geriau jiems sekasi bendradarbiaujant su kitais, nei veikiant pavieniui. Teisiniuose reikaluose jie taip pat išmintingesni nei vidutinis žmogus, tad su jais ginčytis neverta: aštrus čirvų karaliaus protas visada ras, kaip paneigti jūsų teiginius.
Šios kortos dienomis gimę žmonės pasmerkti prarasti mylimuosius. Išmintis palengvina tokius likimo smūgius, vis dėlto ir jiems tokiais atvejais būna skaudu. Didelė dalis čirvų karalių apdovanoti ypatingais protiniais, o kartais ir ekstrasensiniais gabumais. Žinios pačios srūva pas juos ir padeda pasiekti karjeros aukštumas.

KAI KURIE ČIRVŲ KARALIAUS MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAI

Čirvų karalius - puikus meilužis ir tėvas, tačiau nekoks vyras. Jis, kaip ir kiti karaliai, gali piktnaudžiauti savo jėga. Ši korta dar vadinama „žavinguoju karaliumi''. Taigi tarp jų sutiksime ne mažiau donžuanų nei tarp čirvų aštuonakių. Čirvų karaliaus archetipas - sultonas hareme. Tiesiog nuostabu, kaip dažnai šie asmenys lieka nevedę, bet įsigudrina išlaikyti šalia savęs būrelį moterų. Nebūtinai jos yra meilužės. Kai kurios gali būti jo studentės, šeimos narės ar draugės. Žodžiu, bet kokiu atveju čirvų karalių labai dažnai supa gerbėjų grupelė.
Valdingumas ir užsispyrimas - nemaža moteriškos lyties čirvų karalių bėda. Valios jėga jos paprastai nenusileidžia jokiam vyrui ir dažniausiai siekia paimti šeimos vadeles į savo rankas. Taigi jų partneriams kartais būna nelengva. Jei dar prisiminsime visiems čirvų karaliams būdingą polinkį ginčytis, suprasime, koks kantrus turi būti partneris.
Čirvų karaliai turi labai stiprų teisingumo pojūtį. Dažnai jie stoja į nuskriaustojo pusę, todėl šeimoje ir darbe laikomi taikdariais. Kita vertus, jie taip pat trokšta atpildo, jei mano, jog nesąžiningai buvo pasielgta su jais pačiais.
Anksčiau ar vėliau čirvų karaliai užmezga karmiškai nulemtus santykius - partneris čia atspindi jų pačių nepastovumą. Tai jiems padeda suvokti, kokius jausmus aplinkiniams sukelia šis bruožas.

RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Čirvų karaliams moterims patartina vengti pikų rūšies vyrų. Čirvų karaliai vyrai turėtų būti atsargūs su būgnų rūšies moterimis, nors pastarosios paprastai geidžia jų draugijos. Moterys čirvų karaliai gali laimingai ištekėti už būgnų vyrų, jei šie jau išmoko elgtis brandžiai ir atsakingai.

ŽAKLINA KENEDI-ONASIS

Žaklina visai neseniai atsisveikino su šiuo pasauliu. Jai tada buvo 64 metai. Tai buvo labai gerbiama moteris, išsiskirianti savo manieromis ir gyvenimo būdu. Savo laiku ji buvo užkariavusi amerikiečių širdis žavesiu ir artistiškumu. Mes negalėjome atsigėrėti jos skoninga apranga, tuo, kaip ji puošė Baltuosius rūmus, o ypač čirvų karaliui būdingu elgesio su pavaldiniais stiliumi. Atsiminkime, jog, be kita ko, čirvų karalius - santykių, meninių polinkių ir stiliaus meistras.
Džonas Kenedis buvo kryžių triakė. Turėdami omenyje, kad čirvų karaliaus karmos korta - kryžių dviakė, suprasime, kad jo ir Žaklinos santuoka daugeliu atžvilgių buvo ideali. Kryžių dviakė - Mėnulio korta kryžių triakei, o toks ryšys dažnai geriausias vedyboms. Kryžių triakė meilės reikaluose yra labai nepastovi, taigi visai įmanoma, kad jis palaikė slaptus meilės ryšius. Būdama jo Merkurijaus korta, pikų triakė Merlin Monro turėjo jį nemažai dominti. Bet kadangi jis atstovavo Mėnuliui, ji iš Džono tikėjosi palaikymo. To jis, būdamas prezidentas, žinoma, negalėjo jai suteikti. Taigi šiam meilės trikampiui buvo lemta žlugti, o mes iš jo galime daug pasimokyti.
Po Džono nužudymo Žaklina parodė visą savo gimimo kortai priklausančią jėgą. Juk pagaliau čirvų karalius yra tėvo korta, tad svarbiausiu dalyku jos gyvenime iškart tapo vaikų gerovė. Daugelis stebėjosi, kokią stiprybę Žaklina parodė rūpindamasi jais tuo ypač sunkiu šeimai metu. Vėliau ji ištekėjo už Aristotelio Onasio, gimusio būgnų damos valdomą dieną. Šią kortą su čirvų karaliumi gyvenimo išklotinėje sieja labai palankus Veneros ryšys ir jie, be abejo, jautė vienas kitam tikrą meilę.
Po antrojo vyro mirties Žaklina grįžo į Niujorką ir įsitraukė į leidybinę veiklą. Atminkime, kad jos karmos korta kryžių dviakė suteikia polinkį į komunikacijų sferą. Čirvų karaliai labai sumanūs ir gali patys skintis kelią šiose srityse. Dirbdami jie gali pasinaudoti savo meniniais gabumais.
Likus metams iki mirties, Žaklinai prasidėjo kryžių karaliaus, taip pat susijusio su pikų šešiaake ir septynake, periodas kasmetinėje išklotinėje. Tada stipriai pablogėjo jos sveikatos būklė. Mirties metais kasmetinėje išklotinėje dominavo būgnų tūzas ir būgnų devynakė, susiję su pikų tūzu ir kryžių dviake. Taigi atsisveikinimo su pasauliu metu ją veikė visos šios sveikatos ir mirties klausimus valdančios kortos. Įdomu ir tai, kad tuo metu jai buvo Urano periodas, susijęs su kryžių triake. Taigi mirtis jai galėjo reikšti grįžimą pas buvusį vyrą Džoną F. Kenedį, kryžių triakę.

Šventės

·                    Tarptautinė migrantų diena.

Vardadieniai

Eivilas, Eivilė, Eivina, Eivinas, Girdvainas, Girdvainė, Girvyda, Girvydas, Gracija, Gracijonas, Gracius, Vykanta, Vykantas

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

·                    1842 – Įkurta Kauno gubernija.

Gimimo dienos

·                    1907 m. – Petras Vacbergas, smuikininkas, chorvedys, pedagogas (m. 1987 m.).
·                    1910 m. – Juozas Giedraitis, Lietuvos karinis ir JAV lietuvių visuomenės veikėjas (m. 2008 m.).
·                    1922 m. – Vytautas Kurklinskas, choro dirigentas, pedagogas, vargonininkas (m. 1992 m.).
·                    1923 m. – Bronius Kiveris, pianistas, vargonininkas, chorvedys (m. 1996 m.).
·                    1925 m. – Tomas Kairiūkštis, Lietuvos gydytojas patologas fiziologas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras. [1] (m. 2003 m.).
·                    1928 m. – Adolfas Driukas, choro ir orkestro dirigentas, pedagogas.
·                    1930 m.:
·                                Augustinas Kepenis, choro dirigentas, pedagogas, kompozitorius (m. 1993 m.).
·                                Bronius Dobrovolskis, Lietuvos pedagogas, kalbininkas, socialinių mokslų daktaras, lietuvių kalbos vadovėlių autorius.
·                                Valerijonas Vytautas Jucys, Lietuvos grafikas.
·                    1934 m. – Rimgaudas Virgilijus Kazakevičius, Lietuvos gydytojas patofiziologas, biomedicinos mokslų daktaras.
·                    1947 m.:
·                                Kęstutis Bubnaitis, Lietuvos architektas, restauratorius.
·                                Šabtajus Henrikovičius Kalmanovičius, verslininkas, vadybininkas, Lietuvos bei Rusijos sporto veikėjas, sporto mecenatas (m. 2009 m.).
·                    1948 m. – Rita Vilienė-Abromaitytė, pedagogė ir chorvedė.
·                    1950 m. – Palmira Jucevičienė-Mičiulytė, Lietuvos edukologė, habilituota socialinių mokslų daktarė.
·                    1952 m. – Sigitas Benediktas Jurčys, OFM, Lietuvos kunigas, visuomenės veikėjas.
·                    1953 m.:
·                                Michailas Kovaliovas, Lietuvos politinis veikėjas.
·                                Valerijus Kuznecovas, Lietuvos, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.
·                                Vidas Kundrotas, ekonomistas, auditorius, Lietuvos politinis veikėjas.
·                    1954 m. – Valentina Dagienė, Lietuvos informatikė, fizinių mokslų daktarė.
·                    1955 m. – Algis Žvaliauskas, Lietuvos ir Marijampolės politinis ir visuomenės veikėjas.
·                    1956 m. – Petras Rakštikas, Lietuvos dailininkas tapytojas, skulptorius, poetas, prozininkas.
·                    1958 m.:
·                                Algimantas Kuncaitis, Lietuvos ir Jurbarko rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
·                                Donatas Juodelė, Lietuvos pedagogas, Jonavos politinis veikėjas.
·                    1959 m. – Albertas Bukauskas, lietuvių juvelyras, tautodailininkas.
·                    1970 m. – Arnas Ališauskas, poetas, kritikas.
·                    1971 m. – Vaidas Bacys, pedagogas, Lietuvos ir Šiaulių miesto politinis ir visuomenės veikėjas.
·                    1979 m. – Ramūnas Kartenis, Lietuvos ir Elektrėnų politinis bei visuomenės veikėjas.
·                    1990 m. – Arvydas Novikovas, Lietuvos futbolininkas, šiuo metu žaidžiantis Škotijos Premier lygoje Hearts FC klube.
Mirtys
·                    1542 m. – Stanislovas Goštautas, Lietuvos didikas iš Goštautų giminės, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valstybės ir karinis veikėjas, Naugarduko vaivada, Trakų vaivada.[2] (g. 1507 m.).
·                    1625 m. – Jonas Jurgis Radvila, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikas, Abiejų Tautų Respublikos valstybės ir karinis veikėjas (g. 1588 m.).
·                    1903 m. – Jonas Juozapas Tiškevičius, Lietuvos bajoras, didikas, Lelijos herbo grafas, 1861 m. gegužės 8 d. Rusijos imperatorius tėvui iš naujo patvirtino grafo titulą (g. 1867 m.).
·                    1950 m. – Jonas Juodišius, Lietuvos karinis veikėjas, brigados generolas (g. 1892 m.).
·                    1964 m. – Pranas Kuraitis, pirmasis lietuvis filosofas profesionalas, neotomistas, filosofijos istorikas, rašęs ontologijos ir gnoseologijos klausimais, Lietuvos (vėliau - Vytauto Didžiojo) universiteto profesorius, katalikų kunigas prelatas, ateitininkas (g. 1883 m.).
·                    1975 m. – Vladas Daukša, vargonininkas, chorvedys, dainininkas (tenoras), kompozitorius (g. 1882 m.).
·                    1978 m.:
·                                Jonas Augustaitis, lietuvių inžinierius statybininkas, visuomenės veikėjas (g. 1897 m.).
·                                Teofilis Petraitis, dailininkas tapytojas, pedagogas (g. 1896 m.).
·                    1983 m. – Jakubas Movšovičius, Lietuvos ir Lenkijos botanikas, gamtos mokslų daktaras (g. 1901 m.).
·                    1984 m. – Valerijonas Balčiūnas, Lietuvos ekonomistas, sportininkas, JAV lietuvių bendruomenės visuomenės veikėjas (g. 1904 m.).
·                    1985 m. – Kazys Daukšas, mokslininkas, pedagogas, visuomenės veikėjas, Vilniaus universiteto analitikų mokyklos pradininkas (g. 1905 m.).
·                    1989 m. – Medardas Bavarskas, lietuvių rašytojas, poetas (g. 1924 m.).
·                    1996 m. – Paulius Beresnevičius, Lietuvos istorikas, pedagogas, humanitarinių mokslų daktaras (g. 1928 m.).
·                    2000 m. – Leonardas Matuzevičius, Lietuvos poetas (g. 1923 m.).
·                    2001 m. – Juozapas Paliakas, agronomas, verslininkas, Lietuvos politinis veikėjas (g. 1958 m.).

Įvykiai

·                    1892 – Įvyko Piotro Čaikovskio baleto Spragtukas premjera.
·                    1987  Larry Wall išplatino pirmąją programavimo kalbos Perl versiją.
·                     
Gimimo dienos pasaulyje
·                    1392 m. – Jonas VIII Paleologas, Bizantijos imperatorius nuo 1425 iki 1448 m (m. 1448 m.).
·                    1863 m. – Pranciškus Ferdinandas Habsburgas, Austrijos-Vengrijos Erchercogas. 1914 m. Pranciškui Ferdinandui su žmona Sofi keliaujant po Austrijos-Vengrijos provinciją Bosniją, porą nužudė Serbų nacionalistas Gavrilas Principas. Dėl šios žmogžudystės Austrija pradėjo karą su Serbija ir šis karas išsirutuliojo į Pirmąjį pasaulinį karą (m. 1914 m.).
·                    1913 m. – Vilis Brantas, žurnalistas, Vokietijos ir tarptautinis politinis veikėjas (m. 1992 m.).
·                    1921 m. – Jurijus Vladimirovičius Nikulinas, garsus tarybinis kino aktorius bei ilgametis Maskvos cirko klounas (m. 1997 m.).
·                    1939 m. – Harold Elliot Varmus, 1989 m. Nobelio fiziologijos ir medicinos premijos laureatas[3].
·                    1943 m. – Keith Richards, britų gitaristas (The Rolling Stones)[4].
·                    1946 m. – Steven Spielberg, amerikiečių kino režisierius ir prodiuseris.
·                    1955 m. – Vijay Mallya, Indijos verslininkas ir Parlamento narys, išrinktas 2000 m.
·                    1963 m.:
·                                William Bradley Pitt, amerikiečių aktorius, prodiuseris. Buvo apdovanotas „Auksiniu gaubliu“ ir nominuotas „Oskarui“ už 1995 m. filmą „Dvylika beždžionių“, kuriame suvaidino antraeilį vaidmenį.
·                                Pierre Nkurunziza, Burundžio prezidentas ir Demokratijos gynybos nacionalinio komiteto (politinės partijos) vadovas.
·                    1968 m. – Alejandro Sánchez Pizarro, ispanų dainininkas, kompozitorius, muzikantas. Yra pardavęs 21.000.000 kopijų savo įrašų[reikalingas šaltinis].
·                    1972 m. – Leor Dimant, muzikantas ir prodiuseris.
·                    1979 m. – Karlušas Albertas Fernandešas, portugalų kilmės Angolos futbolininkas, rungtyniaujantis vartininko pozicijoje. Yra Portugalijos lygos Rio Ave FC klubo žaidėjas.
·                    1980 m. – Christina Maria Aguilera, amerikiečių dainininkė.
·                    1984 m. – Modou Sougou, futbolininkas, Senegalo rinktinės ir Portugalijos Académica Coimbra klubo saugas.
·                    1987 m. – Miki Ando, japonų dailiojo čiuožimo čiuožėja[5].

Mirtys
·                    1737 m. – Antonijus Stradivarijus, italų pasaulinio garso smuikų meistras (g. 1644 m.).
·                    1751 m. – Kilianas Ignacas Dyncenhoferis, vokiečių kilmės Čekijos baroko architektas (g. 1689 m.).
·                    1803 m. – Johann Gottfried Herder, vokiečių filosofas, poetas, literatūros kritikas[6] (g. 1744 m.).
·                    1932 m. – Eduardas Bernšteinas, socialdemokratų teoretikas ir politikas (g. 1850 m.).
·                    1980 m. – Aleksejus Kosyginas, TSRS valstybės ir partinis veikėjas. TSRS Ministrų tarybos pirmininku buvo 16 metų - ilgiausiai per visą Rusijos carinę, tarybinę ir posttarybinę istoriją. Vyriausybės nariu (TSRS Liaudies komisarų taryba, TSRS Ministrų Taryba) buvo beveik 42 metus (nuo 1939 m. sausio 2 d. iki 1980 m. spalio 23 d.), būdamas: TSRS Ministrų Tarybos pirmininku, Pirmuoju pirmininko pavaduotoju, Pirmininko pavaduotoju (4 kartus), 5-kių TSRS ministerijų ministru, Valstybinio plano komiteto (GOSPLAN) pirmininku ir 2 kartus Valstybinio plano komiteto pirmininko pavaduotoju (TSRS ministro range) (g. 1904 m.).
·                    1995 m. – Konradas Cūzė, vokiečių inžinierius, neoficialus pirmojo šiuolaikinius principus turinčio kompiuterio sukūrėjas, pirmosios algoritminės kalbos autorius, skaitmeninės visatos idėjos pradininkas (g. 1910 m.).


·                    1997 m. – Chris Farley, JAV aktorius, apdovanotas Auksine žvaigžde Holivudo žvaigždžių alėjoje, bei MTV Filmų apdovanojimu (g. 1964 m.).

Populiarių garsenybių gimtadieniai

·        CHRISTOPHER LLOYD (1938 10 22), aktorius
·        MACAULAY CULKIN (1980 08 26), aktorius
·        BRAD PITT (1963 12 18), aktorius
·        ANNETTE FUNICELLO (1942 10 22), aktorė
·        SALLY STRUTHERS (1948 07 28), aktorė
·        VERONICA HAMEL (1943 11 20), aktorė
·        STEVEN SPIELBERG (1947 12 18), režisierius, prodiuseris
·        JACQUELINE ONASSIS (1929 07 28), buvusio JAV prezidento žmona
·        KEITH RICHARDS (1943 12 18), muzikantas
·        CHRISTINA AGUILARA (1980 12 18), dainininkė
·        MIKE TYSON (1966 06 30), boksininkas
·        LINDA MCCARTNEY (1942 09 24), fotografė ir dainininkė
·        BRIAN BOITANO (1963 10 22), olimpinis dailiojo čiuožimo čempionas
·        JEFF GOLDBLUM (1952 10 22), aktorius
·        DEREK JACOBI (1938 10 22), aktorius
·        TIMOTHY LEARY (1920 10 22), psichologas
·        BO DEREK (1956 11 20), aktorė


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą