Gimimo diena ir kortos

Gimimo diena ir kortos

2014 m. birželio 29 d., sekmadienis

Birželio 30 gimusių korta

Mylinčio tėvo korta


ČIRVŲ KARALIAUS ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS

Būdamas čirvų rūšies priešakyje, čirvų karalius pripažįsta, kad meilė - aukščiausioji galia. Šios kortos dienomis gimę žmonės tampa nuostabiais tėvais, tačiau, deja, jų negalima pavadinti geriausiais sutuoktiniais. Atsidavimas vaikams ir darbui kartais trukdo jiems pakankamai meilės skirti vyrui ar žmonai. Tikra tiesa, kad čirvų karaliai moka mylėti ir myli visus žmones nekintama meile. Vis dėlto pasirinkę netinkamą vedybų partnerį, gali sulaukti bėdų. Jiems jokiu būdu nedera užmegzti santuokinio ryšio vadovaujantis vien žemesnėmis paskatomis.
Šie žmonės, kaip ir visi kiti karaliai, gali tapti tironais, tačiau taip nutinka tik tada, kai juos išduoda patys artimiausi asmenys. Iš praėjusių gyvenimų jie atsineša sugebėjimą valdyti savo emocijas ir išmintingai vadovauti šeimyniniam gyvenimui. Jums pasisekė, jeigu toks žmogus laiko jus savo šeimos nariu.

Čirvų karaliai gali pasižymėti versle, ypač kaip patarėjai finansų klausimais. Geriau jiems sekasi bendradarbiaujant su kitais, nei veikiant pavieniui. Teisiniuose reikaluose jie taip pat išmintingesni nei vidutinis žmogus, tad su jais ginčytis neverta: aštrus čirvų karaliaus protas visada ras, kaip paneigti jūsų teiginius.
Šios kortos dienomis gimę žmonės pasmerkti prarasti mylimuosius. Išmintis palengvina tokius likimo smūgius, vis dėlto ir jiems tokiais atvejais būna skaudu. Didelė dalis čirvų karalių apdovanoti ypatingais protiniais, o kartais ir ekstrasensiniais gabumais. Žinios pačios srūva pas juos ir padeda pasiekti karjeros aukštumas.

KAI KURIE ČIRVŲ KARALIAUS MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAI

Čirvų karalius - puikus meilužis ir tėvas, tačiau nekoks vyras. Jis, kaip ir kiti karaliai, gali piktnaudžiauti savo jėga. Ši korta dar vadinama „žavinguoju karaliumi''. Taigi tarp jų sutiksime ne mažiau donžuanų nei tarp čirvų aštuonakių. Čirvų karaliaus archetipas - sultonas hareme. Tiesiog nuostabu, kaip dažnai šie asmenys lieka nevedę, bet įsigudrina išlaikyti šalia savęs būrelį moterų. Nebūtinai jos yra meilužės. Kai kurios gali būti jo studentės, šeimos narės ar draugės. Žodžiu, bet kokiu atveju čirvų karalių labai dažnai supa gerbėjų grupelė.
Valdingumas ir užsispyrimas - nemaža moteriškos lyties čirvų karalių bėda. Valios jėga jos paprastai nenusileidžia jokiam vyrui ir dažniausiai siekia paimti šeimos vadeles į savo rankas. Taigi jų partneriams kartais būna nelengva. Jei dar prisiminsime visiems čirvų karaliams būdingą polinkį ginčytis, suprasime, koks kantrus turi būti partneris.
Čirvų karaliai turi labai stiprų teisingumo pojūtį. Dažnai jie stoja į nuskriaustojo pusę, todėl šeimoje ir darbe laikomi taikdariais. Kita vertus, jie taip pat trokšta atpildo, jei mano, jog nesąžiningai buvo pasielgta su jais pačiais.
Anksčiau ar vėliau čirvų karaliai užmezga karmiškai nulemtus santykius - partneris čia atspindi jų pačių nepastovumą. Tai jiems padeda suvokti, kokius jausmus aplinkiniams sukelia šis bruožas.

RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Čirvų karaliams moterims patartina vengti pikų rūšies vyrų. Čirvų karaliai vyrai turėtų būti atsargūs su būgnų rūšies moterimis, nors pastarosios paprastai geidžia jų draugijos. Moterys čirvų karaliai gali laimingai ištekėti už būgnų vyrų, jei šie jau išmoko elgtis brandžiai ir atsakingai.
ŽAKLINA KENEDI-ONASIS

Žaklina visai neseniai atsisveikino su šiuo pasauliu. Jai tada buvo 64 metai. Tai buvo labai gerbiama moteris, išsiskirianti savo manieromis ir gyvenimo būdu. Savo laiku ji buvo užkariavusi amerikiečių širdis žavesiu ir artistiškumu. Mes negalėjome atsigėrėti jos skoninga apranga, tuo, kaip ji puošė Baltuosius rūmus, o ypač čirvų karaliui būdingu elgesio su pavaldiniais stiliumi. Atsiminkime, jog, be kita ko, čirvų karalius - santykių, meninių polinkių ir stiliaus meistras.
Džonas Kenedis buvo kryžių triakė. Turėdami omenyje, kad čirvų karaliaus karmos korta - kryžių dviakė, suprasime, kad jo ir Žaklinos santuoka daugeliu atžvilgių buvo ideali. Kryžių dviakė - Mėnulio korta kryžių triakei, o toks ryšys dažnai geriausias vedyboms. Kryžių triakė meilės reikaluose yra labai nepastovi, taigi visai įmanoma, kad jis palaikė slaptus meilės ryšius. Būdama jo Merkurijaus korta, pikų triakė Merlin Monro turėjo jį nemažai dominti. Bet kadangi jis atstovavo Mėnuliui, ji iš Džono tikėjosi palaikymo. To jis, būdamas prezidentas, žinoma, negalėjo jai suteikti. Taigi šiam meilės trikampiui buvo lemta žlugti, o mes iš jo galime daug pasimokyti.
Po Džono nužudymo Žaklina parodė visą savo gimimo kortai priklausančią jėgą. Juk pagaliau čirvų karalius yra tėvo korta, tad svarbiausiu dalyku jos gyvenime iškart tapo vaikų gerovė. Daugelis stebėjosi, kokią stiprybę Žaklina parodė rūpindamasi jais tuo ypač sunkiu šeimai metu. Vėliau ji ištekėjo už Aristotelio Onasio, gimusio būgnų damos valdomą dieną. Šią kortą su čirvų karaliumi gyvenimo išklotinėje sieja labai palankus Veneros ryšys ir jie, be abejo, jautė vienas kitam tikrą meilę.
Po antrojo vyro mirties Žaklina grįžo į Niujorką ir įsitraukė į leidybinę veiklą. Atminkime, kad jos karmos korta kryžių dviakė suteikia polinkį į komunikacijų sferą. Čirvų karaliai labai sumanūs ir gali patys skintis kelią šiose srityse. Dirbdami jie gali pasinaudoti savo meniniais gabumais.
Likus metams iki mirties, Žaklinai prasidėjo kryžių karaliaus, taip pat susijusio su pikų šešiaake ir septynake, periodas kasmetinėje išklotinėje. Tada stipriai pablogėjo jos sveikatos būklė. Mirties metais kasmetinėje išklotinėje dominavo būgnų tūzas ir būgnų devynakė, susiję su pikų tūzu ir kryžių dviake. Taigi atsisveikinimo su pasauliu metu ją veikė visos šios sveikatos ir mirties klausimus valdančios kortos. Įdomu ir tai, kad tuo metu jai buvo Urano periodas, susijęs su kryžių triake. Taigi mirtis jai galėjo reikšti grįžimą pas buvusį vyrą Džoną F. Kenedį, kryžių triakę.
Vardadieniai

Adelė – Emilija – Emilis – Liucina – Tautginas.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai
1954 – Lietuvoje buvo matomas visiškas Saulės užtemimas;
1967 – Kvintiškėse, Zarasų rajone apsireiškė Mergelė Marija;
2009 – Vilniuje prasidėjo antrasis Lietuvos ir Japonijos architektūros renginys "Rytai-Rytai".

Gimimo dienos


Gimimo dienos Lietuvoje

1894 m. – Povilas Norkūnas, I Seimo (1922–1923) narys, profsąjungų ir komunistų partijos veikėjas (m. 1941 m.).
1913 m. – Povilas Čibiras, Lietuvos gydytojas infekcionistas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras (m. 2003 m.).
1927 m. – Alfonsas Laučka, Lietuvos kalbininkas, humanitarinių mokslų daktaras.
1928 m. – Birutė Kugevičienė, inžinierė architektė.
1935 m.: Algimantas Antanas Kukšta, Lietuvos treneris, kūno kultūros ir sporto darbuotojas.
Ignacas Stasys Uždavinys, matematikas, pedagogas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas.
Nastazija Kairiūkštytė, Lietuvos istorikė, humanitarinių mokslų daktarė.

1938 m. – Zigmantas Viktoras Morkūnas, Lietuvos sociologas, habilituotas socialinių mokslų daktaras (m. 1995 m.).
1942 m. – Eugenija Juknienė, Lietuvos restauratorė.
1944 m. – Julius Ragulskis, teisininkas, advokatas, Šiaulių miesto politinis ir visuomenės veikėjas.
1945 m. – Valė Šukelienė, Lietuvos ir Ignalinos rajono politinė bei visuomenės veikėja.
1947 m.: Aleksandras Gedmintas, Lietuvos ir JAV antropologas, daktaras.
Jonas Strazdauskas, fotokorespondentas, Lietuvos ir Mažeikių rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

1948 m. – Birutė Magdelena Vokietaitienė, Lietuvos ir Birštono savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja.
1949 m. – Antanas Terminskas, inžinierius, Lietuvos ir Anykščių rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1951 m. – Vaclovas Šleinota, lietuvių pramonininkas, verslininkas, vadybininkas.
1952 m.: Sigitas Šeputis, Lietuvos ir Šilutės rajono visuomenės bei politinis veikėjas.
Vladas Pauliukaitis, Lietuvos ir Jurbarko rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

1954 m. – Nijolė Karpavičienė-Jasaitė, muzikos mokytoja ir chorvedė.
1957 m. – Lauras Bielinis, politologas, socialinių mokslų daktaras.
1958 m. – Regina Mitrienė, gydytoja, Lietuvos ir Pasvalio rajono politinė bei visuomenės veikėja.
1959 m. – Valentas Pakalniškis, Lietuvos ir Alytaus rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1960 m. – Artūras Ivanauskas, gydytojas, Lietuvos ir Prienų rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1965 m.: Albinas Šatas, Lietuvos ir Vilkaviškio rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
Kęstutis Stupuras, Lietuvos ir Akmenės rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

1981 m. – Deividas Česnauskis, Lietuvos futbolininkas, atstovaujantis šalies nacionalinę rinktinę, žaidžiantis saugo pozicijoje, AS Árīs klube. Seniau žaidė Panevėžio Ekrane, Rusijos klubuose bei atstovavo Lietuvos jaunimo iki 21 m. rinktinę. Deividas Česnauskis dažniausiai yra pagrindinės sudėties žaidėjas tiek savo klube, tiek rinktinėje.
1984 m. – Irina Terentjeva, slidininkė iš Lietuvos. Sportininkė dalyvavo trijose žiemos olimpinėse žaidynėse 2002 ir 2006 m. ir 2010 m. Vankuveryje.


Mirtys


Mirtys Lietuvoje

1887 m. – Konstantinas Grevinkas, Estijos geologas ir archeologas, mineralogijos daktaras (g. 1819 m.).
1903 m. – Bronislovas Urbonavičius, inžinierius, Lietuvos revoliucinis ir politinis veikėjas (g. 1868 m.).
1941 m. – Enzys Jagomastas, Mažosios Lietuvos visuomenės, kultūros veikėjas, bibliofilas, spaustuvininkas, leidėjas (g. 1870 m.).
1964 m. – Izidorius Eduardas Kraunaitis, Lietuvos karinis veikėjas, Generalinio štabo pulkininkas (g. 1899 m.).
1986 m. – Alfonsas Basalykas, Lietuvos geografas, geografijos mokslų daktaras (g. 1924 m.).
2003 m. – Vytautas Benokraitis, Lietuvos teatro aktorius (g. 1931 m.).


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai
1908 – Sibire nukrito Tunguskos meteoritas;
1960 – Kongas įgijo nepriklausomybę nuo Belgijos;
1997 – Išleista pirmoji Hario Poterio serijos knyga;
2002 – Brazilija penktą kartą tapo Pasaulio futbolo čempionato laimėtoja;
2005 – Ispanija legalizavo tos pačios lyties vedybas.

Gimimo dienos


Gimimo dienos pasaulyje

1470 m. – Karolis VIII Maloningasis, 1483-1498 m. Prancūzijos karalius (m. 1498 m.).
1846 m. – Rikardas Eugenijus Drigo, italų kompozitorius, kapelmeisteris, dirigentas (m. 1930 m.).
1906 m. – Tribhuhvan Bir Bikramas Šahadeva, Nepalo karalius, šalį valdęs nuo 1911 m. gruodžio 11 d. iki mirties, išskyrus periodą nuo 1950 iki 1951 m. Sostą iš savo tėvo Prithvio paveldėjo būdamas penkerių (m. 1955 m.).
1911 m. – Česlovas Milošas, lenkų rašytojas, poetas, literatūros mokslininkas. 1953 m. apdovanotas Europos literatūros premija „Prix Littéraire Européen“. 1980 m. tapo Nobelio literatūros premijos laureatu. Pasaulio tautų teisuolis (m. 2004 m.).
1918 m. – Isobel Barnett, britų televizijos įžymybė (nusižudė po to, kai paaiškėjo kad ji vagiliavo parduotuvėse) (m. 1980 m.).
1926 m. – Paul Naim Berg, 1980 m. Nobelio chemijos premijos laureatas[1].
1934 m. – Haris Blackstounas jaunesnysis, JAV iliuzionistas (m. 1997 m.).
1936 m. – Paulas Miervaldis Dambis, latvių kompozitorius, pedagogas, dirigentas.
1942 m. – Robertas Balardas, žymus okeanografas, nuskendusių laivų „Titanikas“, „Bismarkas“, USS „Yorktown“ radėjas, vienas iš giluminių povandeninių ekspedicijų pradininkų.
1948 m. – Vladimiras Jakuninas, SSRS KGB tarnautojas, Rusijos geležinkelio vadovas ir bankininkas.
1954 m. – Seržas Sargsianas, Armėnijos prezidentas, šias pareigas eina nuo 2008 m. balandžio 9 d. Jis laimėjo 2008 m. Armėnijos prezidento rinkimus remiamas Armėnijos respublikonų partijos, kurios pirmininku tapo 2008 m. balandžio mėn.
1955 m. – Egils Levits, latvių teisininkas, EBTT teisėjas, politinis veikėjas, buvęs teisingumo ministras (Valdžio Birkavo ministrų kabinete).
1966 m. – Maikas Taisonas, legendinis amerikiečių boksininkas.
1975 m. – Ralfas Šumacheris, vokiečių lenktynininkas, iki 2007 m. pilotavęs Formulės-1 bolidus, o šiuo metu lenktyniaujantis DTM čempionate.
1976 m. – Kim Jong-Čiul, futbolininkas, Pietų Korėjos rinktinės ir Chunam Dragons klubo gynėjas.
1977 m. – Chusto Viljaras, Paragvajaus vartininkas. Žaidžia šalies nacionalinėje rinktinėje ir Ispanijos Real Valladolid CF klube.
1983 m. – Patrick Wolf, britų dainininkas iš pietų Londono. Patrick'as naudoja įvairius instrumentus savo muzikoje, dažniausiai – pianiną, smuiką ir Havajų gitarą. Taip pat jis žinomas dėl elektroninės muzikos derinimo su klasikiniais instrumentais. Wolf‘o stilius varijuoja nuo romantizmo, folk iki techno-pop.
1984 m.: Ivan Koljević, Juodkalnijos krepšininkas, šiuo metu žaidžiantis Ukrainoje, Južno "Chimik" klube.
Travis Terrel Hall, amerikiečių krepšininkas, Mažeikių "Mažeikiai" krepšinio komandos žaidėjas.

1985 m.: Michael Fred Phelps, JAV plaukikas, daugkartinis pasaulio ir olimpinis čempionas bei rekordininkas. Felpsas yra laimėjęs 16 olimpinių medalių (14 aukso, 2 bronzos) per 2 olimpines žaidynes (2004 ir 2008 m.), todėl yra pasaulio rekordininkas pagal daugiausiai pelnytų olimpinių medalių kiekį. Jis taip pat keliskart iš eilės išrinktas geriausiu pasaulio ir geriausiu JAV plaukiku.
Faheem Najm in Tallahassee, amerikiečių R&B ir Hip-Hop atlikėjas, prodiuseris.



Mirtys


Mirtys pasaulyje

1916 m. – Gaston Maspero, prancūzų egiptologas, Egipto senienų tarnybos vadovas (g. 1846 m.).
1919 m. – Džonas Viljamas Strutas, Lordas Reilis, britų Fizikas. Dirbo Kembridžo Universitete. Savo laboratorijoje atrado elektromagnetinės spinduliuotės išsisklaidymą, kuris buvo pavadintas Reilio išsisklaidymu. Taip pat dirbo akustinės, elektros, optinės fizikos srityje. Kartu su Viljamu Ramsiu (William Ramsay) nagrinėjo argoną. 1904 metais buvo apdovanotas Nobelio premija fizikos srityje (g. 1842 m.).
1997 m. – Deim Silvija Krou, anglų kraštovaizdžio architektė (g. 1901 m.).

ČIRVŲ KARALIUS

Kiti GIMTADIENIAI

·         CHRISTOPHER LLOYD (1938 10 22), aktorius
·         MACAULAY CULKIN (1980 08 26), aktorius
·         BRAD PITT (1963 12 18), aktorius
·         ANNETTE FUNICELLO (1942 10 22), aktorė
·         SALLY STRUTHERS (1948 07 28), aktorė
·         VERONICA HAMEL (1943 11 20), aktorė
·         STEVEN SPIELBERG (1947 12 18), režisierius, prodiuseris
·         JACQUELINE ONASSIS (1929 07 28), buvusio JAV prezidento žmona
·         KEITH RICHARDS (1943 12 18), muzikantas
·         CHRISTINA AGUILARA (1980 12 18), dainininkė
·         MIKE TYSON (1966 06 30), boksininkas
·         LINDA MCCARTNEY (1942 09 24), fotografė ir dainininkė
·         BRIAN BOITANO (1963 10 22), olimpinis dailiojo čiuožimo čempionas
·         JEFF GOLDBLUM (1952 10 22), aktorius
·         DEREK JACOBI (1938 10 22), aktorius
·         TIMOTHY LEARY (1920 10 22), psichologas
·         BO DEREK (1956 11 20), aktorė
TY COBB (1886 12 18), beisbolin

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą