Gimimo diena ir kortos

Gimimo diena ir kortos

2014 m. birželio 12 d., ketvirtadienis

Birželio 13 gimusių korta

Vertybių pastovumas


BŪGNŲ KETVIRTAKĖS ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS

Būgnų ketvirtakė - finansinio saugumo korta. Vis dėlto tai jos pasiekia tik įtemptai dirbdamos. Šiai kortai, jei ji nori sulaukti savo darbo vaisių, reikia pasistengti kur kas labiau nei kitoms, tačiau atlygį už tai ji tikrai gaus. Jeigu ji tikisi gauti ką nors veltui - karčiai nusivils.
Šie žmonės turi verslininko gyslelę, sugeba puikiai tvarkyti bei organizuoti savo verslą. Nors aplinkiniams gali pasirodyti užsispyrę, jie gerai žino, kad palaikydami savo gyvenime tam tikrą tvarką bei struktūrą ir neužmiršdami to, kas yra svarbiausia, jie visada bus lydimi sėkmės ir patenkinti. Šie žmonės neketina ko nors keisti savo gyvenime, jei tai juos ir taip tenkina - nesvarbu, ką apie tai sakytų kiti. Dauguma jų jau vaikystėje suvokia, ko nori iš gyvenimo, o kas jiems nesvarbu.

Norėdami sulaukti sėkmės, būgnų ketvirtakės dieną gimę asmenys neretai turi pergalėti nerimą (jį lemia pikų penkiaakė, jų karmos korta) bei nepasitenkinimą, - emocijas, kurios neleidžia jiems įsitvirtinti vienoje srityje. Šių žmonių darbas dažnai susijęs su santuoka arba artimiausiais santykiais. Jie yra itin visuomeniški, bendrauja su daugybe žmonių, dažniausiai turi daug draugų. Gyvenime jiems nuolat kovoja su įvairiais sunkumais, be to, turi saugotis polinkio įsivelti į rutiną. Tačiau kad atrastų daugiau laimės, jiems tereikia dirbti. Vos tik jie imasi veiklos, visi nelygumai išsilygina, baimės dingsta.
Paskutiniais gyvenimo metais šie žmonės įgyja daugiausia laisvės, patiria laimę ir finansinę gerovę. Paprastai jie yra ilgaamžiai, sulaukę senatvės keliauja po pasaulį ir patiria tai, ko ilgėjosi jaunystėje.

KAI KURIE BŪGNŲ KETVIRTAKĖS MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAS

Tiek vyrai, tiek moterys, gimę būgnų ketvirtakės valdomą dieną, labai idealizuoja meilę, o šie aukšti idealai gali sukelti sumaištį gyvenimiškuose meilės reikaluose. Nors išoriškai šie žmonės atrodo pastovūs ir užsispyrę, viduje jie dideli nepasėdos. Dalis šio jų bruožo pasireiškia ir meilės reikaluose, todėl nekeista, kad kai kuriems iš jų gana sunku įsikurti su vienu asmeniu. Be to, pagal karmos ypatumus jiems lemta išgyventi vieną ar daugiau nevykusių santuokų, kurios paprastai baigiasi skyrybomis. Sudėję visa tai į krūvą, gausite žmogų, nuoširdžiai trokštantį gražių santykių, tačiau prieš tai turintį įveikti tam tikrus išbandymus.
Būgnų ketvirtakių - vyrų ir moterų - santykius neretai užgožia darbas. Iki brandesnio amžiaus jos dažnai neturi jokių galimybių pasimėgauti poilsiu bei gyvenimiškais malonumais. Taip pat reikia įsidėmėti, kad, žvelgdamos į meilės santykius kaip į būdą pabėgti nuo gyvenimo šiurkštumo, jos visada sulauks tik bėdų.
Žavesio šie žmonės tikrai nestokoja, tad meilės reikaluose paprastai gali gauti ko tik panorėję. Tačiau jie turėtų būti atsargūs ir nepiktnaudžiauti šia savo galia. Elgdamiesi priešingai, jie sulaukia greito ir skausmingo atoveiksmio, kuris kartais neigiamai paveikia jų sveikatą. Norėdami išvengti labai sunkių karminių pasekmių, santykius jie privalo grįsti sąžiningumu.

 RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Vyriškos lyties būgnų ketvirtakėms būtų labai išmintinga vengti visų čirvų rūšies moterų, nes su šiomis juos sieja nepaprastai painūs karminiai saitai. Būgnų ketvirtakė moteris gali būti gera pora pikų rūšies vyrui, ypač tam, kurio gimimo korta - pikų dviakė. Kryžių rūšies vyrai jomis domisi ir žavisi, o būgnų rūšies vyrams patinka joms meilintis.
GYVENIMAS DARBE

Žmonės, gimę ketvirtakės valdomą dieną, yra tarsi pikapai - jie patvarūs ir sugeba atlaikyti daug likimo smūgių. Tad nieko keista, kad daugumai iš jų gyvenime pasitaiko susigrumti su sudėtingomis aplinkybėmis. Vis dėlto tokie žmonės yra linkę verkšlenti. Jie sunkiai pluša ir piktinasi neva sunkia savo dalia. Net tie dalykai, kurie daugumai atrodo kaip palaima, būgnų ketvirtakei neretai apkartina gyvenimą.
Daugeliui ketvirtakių, o ypač būgnų ketvirtakėms, būdinga griežta „kovos“ etika. Laimės raktas šiems žmonėms - atpažinti tai savyje ir iš naujo įvertinti. Nors jie pritraukia prie savęs nelengvas aplinkybės ir, matyt, tokia jau jų dalia, iš tikrųjų šių išgyvenimų priežastis - jų pačių įsitikinimai. Jeigu pačiose mano proto gelmėse yra įsišaknijusi nuostata, esą „norėdamas ką nors gauti, turiu įtemptai dirbti" ar „be vargo man maža ką pavyks pasiekti", tai regėsiu pasaulį tamsų ir pritrauksiu prie savęs tamsius išgyvenimus. Kaip tik tai ir nutinka daugeliui būgnų ketvirtakių. O iš tikrųjų joms visai nepatinka įstrigti sunkaus ir nuobodaus darbo pilnoje kasdienybėje, kai nuolat reikia grumtis. Nuotykius mėgstanti jų asmenybės dalis daug mieliau leistųsi į keliones, išgyventų ką nors nauja. Taigi jos turi puikų motyvą išmesti iš galvos tą įsitikinimų sistemą, kuri greičiausiai ir gimdo jų problemas.
Išanalizuoti savo esminius įsitikinimus ir patikrinti jų pagrįstumą tikrai nėra lengvas uždavinys, tačiau tai įmanoma. Laiminga būgnų ketvirtakė mėgsta darbą. Šie žmonės turi aštrų vertybių pojūtį, kuris padeda jiems visur, kad ir ką jie darytų. Tai stabilumą ir saugumą garantuojantis praktinis požiūris į profesinę veiklą, finansus bei gyvenimą apskritai. Laimingos būgnų ketvirtakės palieka savo sąmonėje vietos, kad į jų būtį savaime imtų plūsti geri dalykai - ir tai išties vyksta. Tada darbas yra jų karūna, o ne kryžius.

 Šventės
Katalikų šalys – Šv. Antanas.

Vardadieniai

Akvilina – Antanas – Antanina – Kunotas – Nina – Skalvė

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai
1988 – Sąjūdžio iniciatyvinė grupė pristatė veiklos programą, ėmė leisti nelegalų leidinį „Sąjūdžio žinios“;
2000 – LR Seimas priėmė įstatymą „Dėl SSRS okupacijos žalos atlyginimo“. Įstatymą pasirašė tuometinis Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Gimimo dienos


Gimimo dienos Lietuvoje

1702 m. – Mykolas Kazimieras Radvila Žuvelė, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikas, Abiejų Tautų Respublikos valstybės ir karinis veikėjas (m. 1762 m.).
1726 m. – Antanas Bartoševičius, pamokslininkas (m. 1768 m.).
1775 m. – Antanas Henrikas Radvila, didikas, kompozitorius, violončelininkas, Poznanės Didžiosios kunigaikštystės valstybės ir karinis veikėjas (m. 1833 m.).
1854 m. – Antanas Bataitis, Lietuvos knygnešys (m. 1932 m.).
1871 m. – Antanas Milukas, lietuvių visuomenės veikėjas, spaudos darbuotojas, publicistas, kritikas (m. 1943 m.).
1874 m. – Konstantinas Aris, Lietuvos keliautojas, entomologas (m. 1941 m.).
1893 m. – Juozas Dalinkevičius, geologas, geografas, minerologas (m. 1980 m.).
1897 m. – Tadas Budraitis, kunigas, muzikos pedagogas, chorvedys (m. 1962 m.).
1900 m. – Jonas Macijauskas, Lietuvos sovietinis karinis veikėjas, generolas majoras (1944 m.) (m. 1981 m.).
1904 m. – Kęstutis Bacevičius, lietuvių ir lenkų pianistas, kompozitorius, pedagogas (m. 1993 m.).
1908 m. – Alė Kalvaitytė-Velbasienė, Elena Kalvaitytė-Morkūnienė, Lietuvos dainininkė (mecosopranas) (m. 2004 m.).
1913 m. – Leonas Prapuolenis, Lietuvos ekonomistas, politinis ir visuomenės veikėjas, rezistentas (m. 1972 m.).
1924 m. – Kęstutis Jonas Lynikas, Lietuvos chemikas, pinigų gamybos ekspertas, Australijos lietuvių visuomenės veikėjas (m. 1997 m.).
1925 m. – Juozas Šliažas, lengvaatletis, lengvosios atletikos propaguotojas, sporto pedagogas, profesorius, sporto organizatorius, vienas iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrėjų (m. 2009 m.).
1928 m. – Antanas Barčas, Lietuvos teatro aktorius (m. 1990 m.).
1929 m. – Antanas Gradeckas, muzikos mokytojas, choro ir orkestro dirigentas (m. 2007 m.).
1931 m. – Antanas Grina, JAV ir Lietuvos ekonomistas.
1933 m.: Mindaugas Maksimaitis, teisininkas, teisės istorikas, Mykolo Romerio universiteto (MRU) profesorius.
Vytautas Čepliauskas, choro dirigentas, pedagogas, socialinių (edukologija) mokslų daktaras, rašytojas.

1935 m. – Ugnė Karvelis, Lietuvos valstybės ir visuomenės veikėja, literatūros kritikė, vertėja (m. 2002 m.).
1938 m. – Algimantas Antanas Greimas, inžinierius, Lietuvos ir Vilkaviškio rajono politinis veikėjas.
1942 m. – Antanas Dambrauskas, Lietuvos ir Ukmergės rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1944 m. – Asta Antanina Tamulevičienė, Lietuvos ir Varėnos rajono politinė bei visuomenės veikėja.
1953 m. – Donaldas Kajokas, Lietuvos rašytojas.
1955 m.: Algimantas Stoncelis, gydytojas, Lietuvos ir Druskininkų savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.
Gintaras Kazlauskas, Lietuvos restauratorius.

1957 m.: Alvydas Vaicekauskas, Lietuvos ir Prienų rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
Vidmandas Stonkus, Lietuvos ir Mažeikių rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

1959 m. – Česlavas Mickievič, poetas, istorikas, Lietuvos ir Vilniaus rajono politinis veikėjas (m. 2006 m.).
1962 m. – Daiva Leipuvienė-Nenėnaitė, muzikos mokytoja ir chorvedė.
1963 m. – Arvydas Sinkevičius, Lietuvos ir Lazdijų rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1964 m. – Raimondas Šarūnas Marčiulionis, vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų ir vienas iš pirmųjų europiečių pradėjusių žaisti NBA.
1965 m. – Gintaras Goda, teisininkas, teisėtyrininkas penalprocesualistas komparatyvistas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas.
1966 m. – Gintautas Bartkus, teisininkas, verslo teisės advokatas, VU dėstytojas, Lietuvos politinis veikėjas (buvęs LR teisingumo ministras).
1980 m.: Deivis, Lietuvos dainininkas (tenoras), dainų kūrėjas, televizijos laidų ir renginių vedėjas.
Deivis Norvilas, (sceninis vardas Deivis), pop muzikos atlikėjas.



Mirtys


Mirtys Lietuvoje

1592 m. – Albertas Radvila, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikas, Abiejų Tautų Respublikos valstybės ir karinis veikėjas (g. 1558 m.).
1678 m. – Valentinas Bialavičius, poetas, dramaturgas (g. 1637 m.).
1821 m. – Jonas Oldakovskis, Vilniaus universiteto profesorius, teisės filosofas[1] (g. 1785 m.).
1961 m. – Vytautas Kairiūkštis, Lietuvos tapytojas, pedagogas, dailėtyrininkas (g. 1890 m.).
1963 m. – Marcelė Kubiliūtė, Lietuvos karinė, spaudos ir visuomenės veikėja (g. 1898 m.).
1964 m. – Antanas Kazilevičius, Lietuvos karinis veikėjas, pulkininkas (g. 1887 m.).
1973 m. – Jonas Aistis-Aleksandravičius, lietuvių lyrikas, eseistas (g. 1904 m.).
1994 m. – Stasys Lozoraitis, lietuvių diplomatas, visuomenės veikėjas, išeivijos aktyvistas JAV ir Italijoje, politikas, „Vilties prezidentas“ (g. 1924 m.).
1999 m. – Aleksandras Štromas, Lietuvos teisininkas, politologas, profesorius (g. 1931 m.).
2009 m. – Aloyzas Paulikas, Lietuvos ir Skuodo rajono politinis bei visuomenės veikėjas (g. 1950 m.).
2010 m. – Juozas Gražulis, Lietuvos kunigas, pulkininkas leitenantas (g. 1956 m.).


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai
1895 m. - Prancūzijoje įvyko pirmosios automobilių lenktynės. Vidutinis automobilio greitis buvo 24 km per valandą;
1909 m. – Rusijos Dūmoje priimtas įstatymas, turėjęs sustiprinti Suomijos rusifikaciją;
1941 m. – naktį iš birželio 13 į 14 d. Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje sovietai pradėjo masines deportacijas;
1983 m. – JAV prezidentas R. Reiganas Baltuosiuose rūmuose priėmė 200 Amerikos lietuvių, latvių, estų delegaciją. Pasirašė Baltų laisvės dienos proklamaciją;
1994 m. – sukurta Baltijos valstybių Ministrų Taryba.

Gimimo dienos


Gimimo dienos pasaulyje

823 m. – Karolis II Plikagalvis, 843-877 m. Vakarų frankų karalius, 875-877 m. Šventosios Romos imperijos imperatorius (m. 877 m.).
839 m. – Karolis III Storasis, 884-887 m. Vakarų frankų karalius Karolis II, 876-887 m. Rytų frankų karalius, 881-887 m. Šventosios Romos imperijos imperatorius (m. 888 m.).
1584 m. – Mijamoto Musaši, garsus japonų samurajus, laikomas labiausiai įgudusiu kardininku istorijoje (m. 1645 m.).
1773 m. – Tomas Jungas, žymus anglų fizikas, pasižymėjęs įvairiapusiais gabumais (m. 1829 m.).
1865 m. – William Butler Yeats, airių poetas[2] (m. 1939 m.).
1870 m. – Jules Jean Baptiste Vincent Bordet, 1919 m. Nobelio fiziologijos ir medicinos premijos laureatas[3] (m. 1961 m.).
1876 m. – Viljamas Gosetas, anglų statistikas. Geriausiai žinomas Student (Studento) slapyvardžiu, kuriuo pasirašinėdavo savo mokslinius straipsnius. Pagrindinis nuopelnas - Studento t - skirstinys (m. 1937 m.).
1897 m.: Paavo Johanesas Nurmi, suomių vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikas, daugkartinis olimpinis čempionas bei pasaulio rekordininkas (m. 1973 m.).
Paavo Nurmis, suomių tolimų distancijų bėgikas, devynių olimpinių aukso medalių laimėtojas[4] (m. 1973 m.).

1901 m. – Tagė Erlanderis, filosofas, Švedijos politinis veikėjas (m. 1985 m.).
1928 m. – John Forbes Nash, Jr., 1994 m. Nobelio ekonomikos premijos laureatas[5].
1929 m. – Viktoras Georgijevičius Veselago, rusų mokslininkas fizikas, 1967 m. pateikęs medžiagos su neigiamu lūžio rodikliu idėją.
1930 m. – Ryszard Jerzy Kukliński, lenkų karininkas (pulkininkas), CŽV agentas (slapyvardis Jack Strong) (m. 2004 m.).
1944 m. – Ban Ki Munas, Pietų Korėjos diplomatas, dabartinis JTO generalinis sekretorius.
1948 m. – Borisas Cepovas, Rusijos diplomatas, Nepaprastasis ir įgaliotasis pasiuntinys.
1949 m. – Ana Drujan, rašytoja ir mokslo populiarintoja.
1953 m. – Tim Allen, JAV komikas ir aktorius. Labiausiai žinomas dėl vaidmens situacijų komedijoje „Home Improvement“. 1999 m. pelnė žvaigždę Holivudo žvaigždžių alėjoje.
1954 m.: Andrejus Leperis, lenkų politikas, nuo 2006 gegužės Lenkijos vicepremjeras, žemės ūkio ministras.
Vilis Krištopanas, Latvijos politikas, buvęs Latvijos Ministras pirmininkas.

1966 m. – Grigorijus Jakovlevičius Perelmanas, rusų matematikas.
1968 m. – David Gray, britų dainininkas, dainų kūrėjas.
1970 m. – Mikaelis Ljungbergas, švedų imtynininkas (m. 2004 m.).
1978 m. – Ričardas Kingsonas, Ganos futbolo rinktinės ir Wigan Athletic FC klubo vartininkas. Turi Turkijos pilietybę. Jo brolis yra Heart of Midlothian klubo saugas Laryea Kingston.
1980 m.: Florenas Maluda, futbolininkas, Prancūzijos rinktinės ir Chelsea klubo saugas.
Jaun Carlos Navarro, Ispanijos krepšininkas, katalonas.
Sarah Connor Terenzi, vokiečių dainininkė[6].

1982 m. – Kenenisa Bekele, Etiopijos bėgikas, olimpinis ir pasaulio čempionas ir rekordininkas. Bėgiko Tariku Bekele vyresnysis brolis.
1984 m. – Neri Kastiljas, Meksikos futbolininkas. Nacionalinės rinktinės ir Rusjos Dniepropetrovsko "Dnìpro" klubo puolėjas.


Mirtys


Mirtys pasaulyje

1231 m. – Antanas Paduvietis, Romos katalikų bažnyčios šventasis, Bažnyčios mokytojas, misionierius, garsus pamokslininkas (g. 1195 m.).
1876 m. – Michailas Aleksandrovičius Bakuninas, gerai žinomas Rusijos anarchistas (g. 1814 m.).
1926 m. – Nikolajus Čcheidzė, darbininkas, Rusijos ir Gruzijos politinis veikėjas (g. 1864 m.).
1946 m. – Žiulis Guerinas, amerikiečių freskų tapytojas, dailininkas ir iliustratorius (g. 1866 m.).
1965 m. – Martinas Buberis, žydų kilmės austrų filosofas egzistencialistas, vertėjas ir pedagogas (g. 1878 m.).
1972 m. – Georg von Békésy, 1961 m. Nobelio fiziologijos ir medicinos premijos laureatas[3] (g. 1899 m.).
1980 m. – Walter Rodney, Gajanos politikas (g. 1942 m.).
1998 m. – Lusijus Kosta, brazilų architektas, urbanistas, architektūrologas (g. 1902 m.).


GARSENYBIŲ GIMTADIENIAI

·        BRUCE WILLIS (1955 03 19), aktorius
·        SAM ELLIOTT (1944 08 09), aktorius
·        KATE WINSLETT (1975 10 05), aktorė
·        GLENN CLOSE (1947 03 19), aktorė
·        B. P. MORGAN (1837 04 17), finansų magnatas
·        MELANIE GRIFFITH (1957 08 09), aktorė
·        MARY KATE ir ASHLEY OLSON (1986 06 13), aktorės
·        ROSEANNE ARNOLD (1953 11 03), komike
·        EMMITT SMITH (1969 05 15), amerikietiškojo futbolo žaidėjas
·        LEON SPINKS (1953 07 11), boksininkas
·        MARK PRIOR (1980 09 07), beisbolininkas
·        TRINI LOPEZ (1937 05 15), dainininkas
·        BETTE MIDLER (1945 12 01), dainininkė ir aktorė
·        CHARLOTTE CHURCH (1986 02 21), dainininkė
·        JOHN HANCOCK (1737 01 23), valstybės veikėjas
·        CHRISSIE HYNDE (1951 09 07), dainininkė
·        BOB GELDOF (1951 10 05), TV laidų prodiuseris
·        CONAN O'BRIAN (1963 04 17), televizijos laidų vedėjas ir rašytojas
·        WHITNEY HOUSTON (1963 08 09), dainininkė
·        ALLY SHEEDY (1962 06 13), aktorė
·        WLLLIAM BUTLERYEATS (1865 06 13), poetas
·        CORBIN BERNSEN (1954 10 07), aktorius
·        ADAM ANT (1954 11 03), dainininkas

·        JULIE KAVNER (1951 10 07), aktorė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą