Gimimo diena ir kortos

Gimimo diena ir kortos

2014 m. birželio 11 d., trečiadienis

Birželio 12 gimusių korta

Siekiantieji vertybių


BŪGNŲ PENKIAAKĖS ASMENYBĖS  APIBŪDINIMAS
Šiai kortai tenka ir nemaža dalis sunkumų, ir apdovanojimų. Kaip ir kitos penkiaakės, būgnų penkiaakė nemėgsta rutinos, neapkenčia visko, kas kėsinasi apriboti jos laisvę bei varžo. Šie žmonės gali būti amžini klajūnai, niekada neužsiimantys kuo nors itin ilgai. Vis dėlto kai kurie iš jų pradeda vertinti santykius arba darbą ir taip užsitikrina gyvenime saugumą. Nepasėdumas labiausiai reiškiasi kaip tik santykiuose bei darbe. Visos būgnų penkiaakės jaučia nepasitenkinimą, tačiau taip pat jos trokšta nuveikti ką nors vertinga ir įgyti gyvenime stabilumo. Šiedu tikslai dažnai kertasi tarpusavyje, tad joms prireikia nemažai išmonės, kad rastų profesiją, leidžiančią siekti abiejų. Daugumai būgnų penkiaakių geriausia rinktis prekybą. Jos sugeba bendrauti su pačiais įvairiausiais žmonėmis, ir tai šioje srityje laiduoja didžiulę sėkmę.

Būgnų penkiaakėms gyvenime greičiausiai teks patirti finansinių netekčių ir patekti į aplinkybes, kai turės nemažai sumokėti už savo kilniaširdišką prigimtį. Šių žmonių gimimo korta yra glaudžiai susijusi su būgnų devynake, todėl jie labai dosnūs; iš to mes taip pat galime suprasti, kad praeityje jie paliko neapmokėtų skolų, kurias reikės grąžinti šiame gyvenime. Būgnų penkiaakės - tai aukotojai, mėgstantys dalintis savo ištekliais su šeima bei artimais draugais, nors kartais pasijunta išnaudojami ir ima dėl to piktintis. Sugebėjimas duoti yra jų talentas, bet tai darydami, jie kartu ir mokosi.
Būgnų penkiaakės - iš prigimties dvasingi žmonės. Ši korta stovi gyvenimo išklotinės Neptūno stulpelyje, taigi jie supranta, kas turi tikrąją vertę. Jie turi aiškiaregystės talentą - kartais netgi nepaprastą. Išbandymai ateina savo žinias taikant praktiškai. Į šį gyvenimą jie atsineša tam tikrą karmos kraitį, kuris neretai verčia juos gana uoliai pasidarbuoti. Tingi būgnų penkiaakė tikrai neišvengs bėdų. Šiems žmonėms privalu gyventi pagal savo supratimą ir iš visų jėgų stengtis atlikti pradėtą darbą, nebandyti išvengti atsakomybės. Dėl stiprios Neptūno įtakos šie žmonės trokšta padėti kitiems ir tai tampa jų gyvenimiškojo darbo dalimi. Jeigu jie mato aukštesnius tikslus ar idealus, gali tapti savo likimo kūrėjais ir sulaukti daug daugiau sėkmės bei pasitenkinimo.
Daugiausia sunkumų būgnų penkiaakės patiria per pirmuosius 45-erius gyvenimo metus. Paskui jų gyvenimas akivaizdžiai pagerėja. Sulaukusios vidutinio amžiaus, jos dažnai atsiduria kryžkelėje, kai turi pažvelgti savo baimėms į akis bei visiems laikams jų atsikratyti. Kaip tik šiuo metu daugelis iš jų susidomi saviugda bei dvasingumu. Jos išgyvena transformaciją, ir daugeliu atžvilgių jų gyvenimas prasideda iš naujo. Nemažai būgnų penkiaakių tampa savo veiklos srities autoritetais - kiti žmonės į jas kreipiasi norėdami gauti pamokymų, patarimų.

KAI KURIE BŪGNŲ PENKIAAKĖS MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAI

Meilės reikaluose būgnų penkiaakės yra nerimastingos bei nepastovios. Įsipareigojimams jos dažnai jaučia priešiškumą. Dėl šių priežasčių daugumai jų nesiseka išbūti su tuo pačiu žmogumi ilgesnį laiką. Jos yra labai romantiškos, žavios ir gabios seksualiniuose dalykuose - tai simbolizuoja jų Veneros korta kryžių berniukas, o šio karmos korta yra dar vienas - būgnų berniukas. Dėl šių priežasčių jos yra laikomos kone pačiais geriausiais meilužiais.
Būgnų penkiaakes traukia sąmojingi bei kūrybingi žmonės, pačios jos meilės reikaluose gali būti žavios, tačiau kartu gudrios bei klastingos. Meilė neretai joms yra protinis žaidimas. Daugelis jų, įsivėlusios į meilės sampratos analizę, užmiršta savo jausmus. Savo pačių pasirinkimu šioje srityje jos gali būti labai niekšiškos ir nesąžiningos. Tuo pačiu metu knygos ir kita šviečiamoji medžiaga apie meilę joms gali padaryti milžinišką poveikį ir pakylėti jų dvasią, dovanoti daugiau laimės.
Didžiausias išbandymas šiems žmonėms yra santuokos samprata ir nuo meilės neatsiejamas artumo ilgesys - su juo gyvenime jiems tikrai teks susidurti. Gimę kaip penkiaakė, jie paprastai nenorės grįžti į įkalinimą „dėžėje“, kurią gali reikšti santuoka. Jie nuolat nori ką nors tyrinėti, leistis į vis naujus nuotykius.

RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Vyriškos lyties būgnų penkiaakes sieja stiprūs ryšiai su pikų rūšies moterimis. Būgnų penkiaakes moteris traukia kryžių rūšies vyrai, taip pat jas žavi būgnų rūšies vyrai. Joms reikia santykių, kurie pernelyg nevaržytų jų gyvensenos.

LAISVĖ PRIEŠ SAUGUMĄ IR LAIMĖJIMUS

Geriausias mano draugas Markas - klasikinis būgnų penkiaakės pavyzdys. Jame galima regėti daugumai penkiaakių būdingą vidinį konfliktą tarp laisvės bei noro įgyti saugumą ir palikti savo pėdsaką pasaulyje. Su Marku patyrėme daug nuostabių nuotykių. Kai buvome aštuoniolikos, viską atidėjome į šalį ir leidomės į kelionę po Jungtines Valstijas. Tokio pobūdžio santykiai mums visada teikdavo džiaugsmo. Man tereikėdavo paskambinti jam „Markai, gal norėtum pakeliauti po šalį?“, ir jis būdavo pasiruošęs. Tai būdingas būgnų penkiaakių bruožas. Jei pasiūlysite jiems pakeliauti, dažniausiai jie viską mes ir vyks su jumis.
Sulaukęs 36-erių, susitelkiau ties viena darbo sritimi ir tapau sėslesnis bei pastovesnis. Dėl to sulaukiau daugiau sėkmės, o Markas ir toliau keliavo, dažnai viską keitė. Po kiek laiko Markas suprato, kad, gyvendamas permainingą, kupiną nuotykių būgnų penkiaakės gyvenimą, taip nieko svarbesnio ir nenuveikė. Viena Marko asmenybės dalis troško sėkmės, tačiau kirtosi su kita, laisvę mylinčia jo dalimi, taigi tarp mūsų atsirado šiokia tokia įtampa.
Negalima sakyti, kad šitokia nuožmi kova vyksta kiekvienos būgnų penkiaakės viduje, tačiau šis bruožas joms tikrai būdingas. Penkiaakė turėtų paklausti savęs: ar man dera visą gyvenimą ieškoti nuotykių, tyrinėti naujas, dar nepažįstamas sritis, o gal geriau būtų susikurti tam tikras garantijas bei pamatus, nuo kurių atsispyręs galėčiau leistis į nuotykius? Įdomu, kad daugelis žmonių pinigus tapatina su laisve. Sakoma, jog laimės už pinigus nenusipirksi, tačiau jie suteikia laisvę daryti tai, ką norite ir kada norite, atveria daugybę galimybių, kurių be jų neturėtumėte. Jei tai yra tiesa, regime didžiulį kuriozą: būgnų penkiaakė, asmuo, nepaprastai trokštantis laisvės, turi kuriam laikui įsitaisyti vienoje vietoje ir susitelkti ties vienu užsiėmimu, kad užsidirbtų pakankamai pinigų patirti daugiau nuotykių. Tai turbūt ir reikia įsisąmoninti šiems žmonėms: daugiau laisvės įgausiu, galėsiu patirti dar įspūdingesnių nuotykių, jei skirsiu laiko tam, kad susikurčiau finansinę gerovę, suteiksiančią man šią laisvę. Vis dėlto daugumai būgnų penkiaakių taip pasielgti labai sunku. Dėl to jos dažniausiai ieškosi prekybininko darbo. Dažnai tokio pobūdžio darbas būna susijęs su kelionėmis. Taip vienu šūviu gali būti nušauti du zuikiai: būgnų penkiaakė tampa finansiškai nepriklausoma ir kartu nesijaučia kaip į narvą uždarytas paukštelis. Tokie sprendimai išskiria laimingas būgnų penkiaakes iš kitų.




Šventės
Lietuvos radijo diena .

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai
1926 m. – pradėjo veikti Kauno radijo stotis;
1990 m. – Lietuvos Respublikos AT priėmė Katalikų bažnyčios restitucijos aktą;
1995 m. – Lietuva pasirašė Asociacijos sutartį su Europos Sąjunga. Sutartis įsigaliojo 1998 m.;
2000 m. – Vilniuje prasidėjo tarptautinis kongresas „Komunizmo nusikaltimų įvertinimas“, kuriame dalyvavo buvęs Lenkijos prezidentas L. Valensa, garsus rusų disidentas S. Kovaliovas.

Gimimo dienos


Gimimo dienos Lietuvoje

1848 m. – Antanas Radušis, Lietuvos kunigas, draudžiamos spaudos platintojas ir švietėjas, tautosakininkas (m. 1918 m.).
1886 m. – Nikolajus Berežkovas, rusų istorikas, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos tyrinėtojas (m. 1956 m.).
1893 m. – Antanas Pranas Kneižys, JAV lietuvių spaudos darbuotojas (m. 1970 m.).
1907 m. – Juozas Mickevičius, Lietuvos edukologas, TSKP ir tarybinis veikėjas (m. 1974 m.).
1909 m. – Justinas Lukošius, teisininkas, Vokietijos lietuvių visuomenės veikėjas (m. 2000 m.).
1910 m.: Algirdas Leonas Nasvytis, Lietuvos inžinierius, sporto ir visuomenės veikėjas, daktaras (m. 1981 m.).
Danutė Čiurlionytė-Zubovienė, Lietuvos rašytoja, vertėja (m. 1995 m.).

1914 m. – Napoleonas Bernotas, Lietuvos aktorius, teatro režisierius (m. 1959 m.).
1925 m. – Regina Zdanavičiūtė, lietuvių teatro ir kino aktorė.
1928 m.: Teodoras Bitvinskas, Lietuvos miškininkas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras.
Vitolis Baumilas, lietuvių kompozitorius (m. 1991 m.).

1929 m. – Algirdas Ničius, lietuvių kino dailininkas, Lietuvos kinematografininkų sąjungos, Lietuvos dailininkų sąjungos narys.
1932 m. – Gediminas Astrauskas, lietuvių poetas.
1936 m. – Adelė Baublienė, Lietuvos ir Jurbarko rajono politinė bei visuomenės veikėja.
1939 m. – Jūratė Darginavičienė-Marcijonaitė, Lietuvos augalų fiziologė, habilituota biomedicinos mokslų daktarė.
1940 m. – Petras Steponavičius, lietuvių teatro ir kino aktorius.
1943 m. – Jonas Bražinskas, Lietuvos politinis veikėjas.
1947 m.: Antanas Birštonas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas.
Janina Tepliajeva – Jakubauskaitė, pedagogė, Lietuvos ir Šiaulių miesto kultūros, visuomenės bei politinė veikėja.
Juozas Šarkus, ekonomistas, socialinių mokslų daktaras, Lietuvos ir Druskininkų politinis bei visuomenės veikėjas.

1948 m. – Antanas Vizbaras, muzikos mokytojas ir chorvedys, Lietuvos ir Raseinių rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1949 m. – Vytautas Bitinas, Lietuvos ir Šakių rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1950 m. – Elena Kniūkštaitė, Lietuvos tautodailininkė tapytoja.
1952 m. – Aldona Vorienė, Lietuvos politinė veikėja.
1953 m. – Jonas Kaušakys, Lietuvos ir Panevėžio rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1954 m. – Genovaitė Kačiuškienė, Lietuvos kalbininkė, humanitarinių mokslų daktarė.
1956 m. – Onutė Narbutaitė-Skirtmantienė, kompozitorė, Lietuvos kompozitorių sąjungos narė.
1957 m. – Jonas Paslauskas, lietuvių diplomatas.
1959 m. – Virginija Šiukščienė, Lietuvos istorikė, muziejininkė.
1961 m.: Algirdas Ališauskas, Lietuvos ir Kazlų Rūdos savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.
Gintautas Stankevičius, Lietuvos ir Marijampolės savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.

1963 m. – Virgilijus Valančius, teisininkas, teisėjas, buvęs Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo vadovas.
1964 m. – Gvidas Byčius, teisininkas, Lietuvos ir Jurbarko rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1965 m. – Saulius Liausa, choro dirigentas ir pedagogas.
1971 m. – Audrius Žiugžda, bankininkas vadybininkas, didžiausio Lietuvoje komercinio banko AB SEB banko prezidentas, valdybos pirmininkas.


Mirtys


Mirtys Lietuvoje

1654 m. – Petras Kojelavičius-Vijūkas, SJ, Lietuvos kunigas, rašytojas (g. 1622 m.).
1805 m. – Benediktas Karpis, Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės valstybės veikėjas, filantropas, mecenatas. [1] (g. 1734 m.).
1914 m. – Vilius Kalvaitis, Mažosios Lietuvos tautosakininkas. 1905 m. išleido rinkinį „Prūsijos lietuvių dainos“ (g. 1848 m.).
1930 m. – Antanas Alekna, Lietuvos kunigas, istorikas, publicistas, vertėjas, visuomenės veikėjas (g. 1872 m.).
1937 m.: Jeronimas Uborevičius, lietuvių kilmės tarybinis karinis ir politinis veikėjas, pirmo rango komandarmas (g. 1896 m.).
Vytautas Putna, lietuvių kilmės Tarybų Sąjungos karinis veikėjas, komkoras (1935 m.), karinis diplomatas. Sušaudytas represijų Tarybų Sąjungoje metu (g. 1893 m.).

1944 m. – Antanas Kaškelis, Lietuvos kariuomenės karininkas, 1928 m. majoras, 1936 m. jūrų kapitonas (g. 1879 m.).
1966 m. – Kazys Kepalas, filologas, spaudos darbuotojas (g. 1890 m.).
1971 m. – Konstancija Brundzaitė, Lietuvos kompozitorė, dailininkė (g. 1942 m.).
1979 m. – Vladas Mikšys, vargonininkas, muzikos mokytojas ir chorvedys (g. 1906 m.).
1991 m. – Justinas Kontrimas, Lietuvos agronomas biochemikas, žemės ūkio mokslų kandidatas (g. 1916 m.).
2002 m. – Jurgis Jankus, Lietuvos rašytojas (g. 1906 m.).
2008 m. – Viktoras Kunickas, Lietuvos dailininkas, skulptorius, pramoninio dizaino pradininkas Lietuvoje (g. 1930 m.).


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai
1987 – Šaltasis karas: Ronaldas Reiganas viešai paragino Michailą Gorbačiovą nugriauti Berlyno sieną;
1990 – TSRS Aukščiausioji Taryba po ilgų diskusijų priėmė Michailo Fedotovo, Jurijaus Baturino ir Vladimiro Entino siūlytą Spaudos ir žiniasklaidos įstatymą, kuris faktiškai atšaukė tarybinę cenzūrą;
1991 – Rusijos prezidentu išrinktas Borisas Jelcinas;
1991 - Leningrado gyventojai referendume balsavo už tai, kad miestui būtų grąžintas senasis pavadininmas - Sankt Peterburgas.

Gimimo dienos


Gimimo dienos pasaulyje

1002 m. – Leonas IX, Popiežius nuo 1049 m. vasario 12 d. iki mirties. Romos Katalikų Bažnyčios pripažintas šventuoju, vienas reikšmingiausių vokiečių kilmės popiežių viduramžiuose (m. 1054 m.).
1879 m. – Chuanas Emilijanas O'Liris, Paragvajaus žurnalistas, istorikas, politikas, poetas, eseistas (m. 1969 m.).
1890 m. – Egon Schiele, austrų tapytojas ir grafikas[2] (m. 1918 m.).
1899 m. – Fritz Albert Lipmann, 1953 m. Nobelio fiziologijos ir medicinos premijos laureatas[3] (m. 1986 m.).
1908 m. – Otto Skorzeny, Antrojo Pasaulinio karo vokiečių SS oberšturmbanfiureris, labiausiai išgarsėjęs Musolinio išlaisvinimo iš kalėjimo operacija bei Graifo operacija (vok. Unternehmen Greif) (m. 1975 m.).
1911 m. – Milovanas Džilasas, Jugoslavijos politikas, disidentas, publicistas (m. 1995 m.).
1924 m. – Džordžas Herbertas Bušas, 41-asis JAV prezidentas, valdęs nuo 1989 iki 1993. Prieš prezidentavimą Bušas ėjo JAV viceprezidento pareigas (43-ias pagal eilę) vadovaujant Reiganui.
1929 m. – Ana Frank, vokiečių rašytoja[4] (m. 1945 m.).
1933 m. – Edis Adamsas, JAV fotografas, pasižymėjęs politikų ir žvaigždžių portretais, fotožurnalistu dirbęs trylikoje karų, už Vietnamo karo metu padarytą fotografiją apdovanotas Pulicerio premija (m. 2004 m.).
1942 m. – Bert Sakmann, 1991 m. Nobelio fiziologijos ir medicinos premijos laureatas[3].
1948 m. – István Sándorfi, buvo vengrų tapytojas. István Sándorfi tapymo stilius buvo hyperealizmas (m. 2007 m.).
1954 m. – Ján Mazák, slovakų teisininkas, buvęs teisėjas, teisėtyrininkas civilistas, EBTT generalinis advokatas.
1976 m. – Tomas Sorensenas, Danijos futbolininkas (vartininkas), žaidžiantis Stoke City klube ir Danijos futbolo rinktinėje. Su rinktine žaidė 2000-ųjų Europos futbolo čempionate, 2004-ųjų Europos futbolo čempionate ir 2002-ųjų pasaulio futbolo čempionate.
1979 m. – Diegas Milito, Argentinos futbolininkas, puolėjas, rungtyniaujantis Italijos Internazionale Milano klube.
1981 m. – Adriana Francesca Lima, Brazilijos supermodelis.
1982 m. – Marko Popovičius, Kroatijos nacionalinės rinktinės ir Kazanės „Unics“ gynėjas.


Mirtys


Mirtys pasaulyje

816 m. – Popiežius Leonas III, 795–816 m. Romos popiežius. Šventasis nuo 1673 m., šventė – birželio 12 d.
1524 m. – Diegas Velaskesas de Kueljaras, ispanų konkistadoras, Kubos užkariautojas ir valdytojas (g. 1465 m.).
1657 m. – Viljamas Harvėjus, anglų medikas ir fiziologas, pirmasis sistemingai aprašęs kraujotakos ratą ir širdies svarbą kraujotakai (g. 1578 m.).
1815 m. – Mišelis Nėjus, kunigaikštis de Elchingeno, taip pat prancūzų karys, vėliau maršalas (g. 1769 m.).
1912 m. – Frederikas Pasė, prancūzų politikas, pacifistas ir humanistas. 1901 m. kartu su Henri Dunant buvo apdovanotas Pirmąja Nobelio taikos premija (g. 1822 m.).
1926 m. – Antoni Gaudí i Cornet, ispanų architektas. Garsiausi darbai: Sagrada Familia, Casa Milà, Casa Batlló (g. 1852 m.).
1928 m. – Maurice Bloomfield, JAV filologas ir Vedų tyrinėtojas (g. 1855 m.).
1937 m. – Michailas Tuchačevskis, tarybinis karinis veikėjas ir teoretikas, Tarybų Sąjungos maršalas. Represuotas dėl tariamo dalyvavimo kariškių sąmoksle, reabilituotas 1957 m (g. 1893 m.).
1947 m. – Jazepas Medinis, latvių kompozitorius, dirigentas (g. 1877 m.).
1958 m. – Ernests Štālbergs, Latvijos architektas, dirbęs klasicizmo ir funktionalizmo stiliais (g. 1883 m.).
1980 m. – Milburn Stone, amerikiečių aktorius (g. 1904 m.).
1982 m. – Karl Ritter von Frisch, austrų etologas, 1973 m. Nobelio fiziologijos ir medicinos premijos laureatas[3] (g. 1886 m.).
1994 m. – Menachem Mendelis Schneersonas, Haredi judaizmo rabinas, buvęs septintasis Chabad Lubavitč dvasinis vadovas bei Rebbe (kai kurie hasidai jį laikė žydų mesiju) (g. 1902 m.).


·         ARMAND EASSANTE (1949 10 04), aktorius
·         BURT LANCASTER (1913 11 02), aktorius
·         CHARLIE CHAPLIN (1889 0416), aktorius
·         CHARLTON HESTON (1922 10 04), aktorius
·         DUSTIN HOFFMAN (1937 08 08), aktorius
·         DAVID SCHWIMMER (1966 11 02), aktorius
·         PETER GRAVES (1936 03 18), aktorius
·         SIDNEY POITIER (1927 02 20), aktorius
·         PETER USTINOV (1921 04 16), aktorius ir režisierius
·         DIANE LANE (1965 01 22), aktorė
·         LINDA BLAIR (1959 01 22), aktorė
·         QUEEN LATIFAH (1970 03 18), aktorė ir dainininkė
·         KAREEM ABDUL-JABBAR (1947 04 16), krepšinio žvaigždė
·         JANE CURTIN (1947 09 06), komikė
·         HENRY MANCINI (1924 04 16), kompozitorius
·         GLORIA VANDERBILT (1924 02 20), madų dizainerė
·         PATTY HEARST (1954 02 20), pagrobta turtinga paveldėtoja
·         CATE BLANCHETT (1969 05 14), aktorė
·         DAVID BYRNE (1952 05 14), dainininkas
·         KURT COBAIN (1967 02 20), dainininkas
·         WILSON PICKETT (1941 03 18), muzikantas
·         DAVID BRINKLEY (1920 07 10), žinių pranešėjas
·         GEORGE LUCAS (1944 05 14), prodiuseris
·         JESSICA SIMPSON (1980 07 10), dainininkė
·         SUSAN SARANDON (194610 04), aktorė
·         GEORGE BUSH (1924 06 12), buvęs JAV prezidentas

·         CINDY CRAWFORD (1966 02 20), modelis

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą