Gimimo diena ir kortos

Gimimo diena ir kortos

2014 m. liepos 6 d., sekmadienis

Liepos 6 gimusių korta

Visuotinių vertybių ir labdarių korta


BŪGNŲ DEVYNAKĖS ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS
Būgnų devynakės į pasaulį ateina tam, kad baigtų didįjį sielos ir asmenybės evoliucijos etapą. Tai jos pasieks dosniai dalindamosi su kitais žmonėmis nuosavybe, o atėjus laikui turi būti pasiruošusios atsisveikinti ir su tam tikrais žmonėmis. Nesivadovaudamos tokiais principais turės stipriai nusivilti ir apgailestauti. Tačiau labdaringa, dosni ir neprisirišusi prie materialių gėrybių bei žmonių būgnų devynakė būna tikrai laiminga ir produktyvi. Būgnų devynakės gali pasiekti aukštesnį sąmoningumo lygį, tačiau tai tampa tikrove tik tada, kai jos susirūpina visuotine gerove.

Nepaisydami praradimų, kurių retkarčiais neišvengs, šie žmonės gali siekti sėkmės versle, ypač susijusiame su prekyba ar veikla, kur reikalingas kūrybingumas. Būgnų devynakė puikiai sugeba populiarinti tai, kuo pati tiki, ji gera pašnekovė, bendrauja lengvai ir sklandžiai. Daug šios kortos dienomis gimusių asmenų tampa profesionaliais patarėjais, kiti išgarsėja savo išmintimi pažįstamų žmonių rate. Laikydamiesi aukštesnių principų, jie gali tapti net turtuoliais. O ignoruodami aukštesniuosius gyvenimo dėsnius (pavyzdžiui, skelbiančius, jog norint ką nors gauti, reikia duoti) neišvengiamai sulauks nesėkmių bei kančių. Būgnų devynakė turėtų būti atsargi prie vairo ir visais kitais atvejais, kai esama bent šiokios tokios rizikos. Kelyje jos linkusios elgtis nutrūktgalviškai, nelaimės čia joms nutinka dažniau nei daugeliui kitų.
Be viso to, būgnų devynakės yra labai protingos, tad jas savaime traukia darbas, kuriame galėtų šiuos gabumus pritaikyti. Galinga Marso korta (kryžių karalius) padeda daugeliui jų tapti talentingais teisininkais ar pasižymėti bet kurioje komunikacijų srityje. Tas pats kryžių karalius suteikia joms išskirtinę sėkmę teisiniuose procesuose ir debatuose. Turbūt geriausiai būgnų devynakei sekasi prekiauti ir ką nors reklamuoti. Būtent pardavinėdamos jos gali sukaupti didžiausią turtą, nors dažna vis dėlto pasirenka intelekto reikalaujantį darbą - jis gali pasirodyti įdomesnis.
Svarbus būgnų devynakių uždavinys - savo žavesį ir galią naudoti dirbant gerus darbus. Daugeliui šios kortos atstovų lemta daug nuveikti dėl pasaulio gerovės, neretai šie žmonės padeda kitiems eiti aukštesnių žinių ar suvokimo link.

KAI KURIE BŪGNŲ DEVYNAKĖS MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAI

Būgnų devynakės mėgsta pasišnekučiuoti ir labiau vertina sąmojingų bei sumanių žmonių draugiją. Daugumos jų laukia bent viena sudėtinga karminio pobūdžio santuoka. Pa-prastai ant jų pečių gula atsakomybė rūpintis šeima, sutuoktiniu ar vaikais. Santuokos reikalai joms dažniausiai karmiškai nulemti, ji gyvuoja labai ilgai. Be to, būgnų devynakės linksta prie tradicinių vertybių. Šie žmonės dosnūs, tad sugyventi su jais nesunku.
Santuoką būgnų devynakės dažnai suvokia kaip darbą, užtraukiantį daugybę pareigų. Neretai jos visą gyvenimą dirba dėl šeimos gerovės.

RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Moteriškos lyties būgnų devynakes dažnai traukia kryžių rūšies vyrai, nes gali joms būti geri santuokos ar verslo partneriai. Būgnų devynakės vyrai patinka pikų rūšies moterims, tačiau būgnų rūšies moterų su jais laukia sunkumai. Moteriškos lyties būgnų devynakė gerai sutartų su kitais būgnais vyrais. Vyriškos lyties būgnų devynakės visada turėtų saugotis kryžių moterų (išimtis būtų tik kryžių berniukas - jo valdomomis dienomis gimusi moteris galėtų būti šiems gera žmona). Abiem lytims derėtų būti atsargioms su būgnų damomis, kurios yra pirmoji jų karmos korta. Būgnų devynakės šiems žmonėms dažnai turi nepaprastai sunkių karminių įsiskolinimų.
PINIGAI, DAIKTAI IR BŪGNŲ DEVYNAKĖ
Daugelis būgnų devynakių jaučia, jog aplinkiniai su jomis elgiasi ne visai teisingai. Pasitaiko, kad ji paskolina pinigų, tačiau jų neatgauna. Kai ji užmezga finansinę partnerystę, partneris neretai nugriebia meškos dalį arba verslas apskritai žlunga - žodžiu, būgnų devynakė daug pelno negauna. Šios kortos dienomis gimę žmonės gali tapti ilgapirščių ar kitokios „specializacijos" nusikaltėlių auka. Jos niekada nelaimi loterijoje, azartiniuose žaidimuose. Susidaro įspūdis, kad šie žmonės visada priversti duoti, o kiti juos tik išnaudoja. Su panašiais sunkumais būgnų devynakės susiduria daug dažniau nei kiti žmonės, tad jos gali nuspręsti, jog toks jau jų likimas - vis krečia joms piktus pokštus.
Štai kokias pasekmes sukelia devynakių energija, veikdama finansus ir materialines vertybes (būgnai). Tačiau visos šios nesėkmės turi prasmę - ateidama į pasaulį, būgnų devynakė atsineša daugybę įsitikinimų, nuostatų bei asmeninių prisirišimų, susijusių su materialiais dalykais. O kaip tik šių dalykų savo gyvenime ji ir turi atsisakyti. Būgnai simbolizuoja tai, ką vertiname, kas mums svarbiausia. Būgnų devynakė per gyvenimą turės iš pagrindų perrikiuoti savo vertybių sistemą. O tai padaryti jai padės konkrečių daiktų ar žmonių praradimai.
Būgnų devynakė privalo įsisąmoninti, kaip jos gyvenime reiškiasi kosminiai dėsniai. Jei rimtai susimąstys apie įvykius, kurie jai nutinka, supras, kad kiekvienas praradimas atveria vis naujas galimybes susiliesti su visuotine tikrove. O kai atsisakys visų prisirišimų, ją užlies dvasinių palaiminimų lietus. Ji tarsi atras naują „aš“, kuriam rūpi ne tik savo, bet ir visų kitų poreikiai. Galiausiai išplėtusi savo akiratį, būgnų devynakė tampa laiminga. Toks visuotinis požiūris į gyvenimą yra visų būgnų devynakių galutinis tikslas.

BŪGNŲ DEVYNAKĖS
Šventės
Lietuva – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Šią dieną 1253 m. buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius. Švenčiama nuo 1991 m.

Vardadieniai

Ginvilė – Nervydas – Dominyka – Domė - Mindaugas

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai
1253 – Mindaugas karūnuotas pirmuoju Lietuvos Karaliumi;
1382 – Bražuolės sutartis.

Gimimo dienos


Gimimo dienos Lietuvoje

1855 m. – Jonas Bielskis, inžinierius, knygnešys (m. 1904 m.).
1890 m. – Ignas Musteikis, Lietuvos karinis ir valstybės veikėjas, Lietuvos kariuomenės pulkininkas (m. 1960 m.).
1901 m. – Adolfas Nezabitauskis, Lietuvos pedagogas, žurnalistas, kraštotyrininkas, istorikas, muziejininkas (m. 1968 m.).
1925 m. – Valentinas Adamkevičius, Lietuvos dainininkas (tenoras), muzikos pedagogas (m. 1976 m.).
1928 m.: Algirdas Laucius, Lietuvos dailininkas keramikas (m. 1995 m.).
Algis Viktoras Mekas, Lietuvos inžinierius energetikas, Garbės energetikas, ilgiausiai vienoje įmonėje dirbęs vyriausiuoju inžinieriumi.
Janina Degutytė, lietuvių poetė, vėlyvosios lyrikos romantikė, eilėraščių vaikams autorė (m. 1990 m.).

1931 m. – Aloyzas Sakalas, lietuvių fizikas, politikas, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys, Nepriklausomos valstybės atkūrimo akto signataras, Europos parlamento narys.
1936 m. – Vilius Antanas Kazanavičius, ekonomistas, Lietuvos ūkio ir visuomenės veikėjas, Šiaulių miesto Garbės pilietis.
1938 m. – Albertas Lamauskas, Lietuvos architektas.
1939 m. – Algirdas Dembinskas, lietuvių psichiatras, medicinos pedagogas.
1940 m. – Nursultanas Nazarbajevas, Kazachstano prezidentas.
1946 m.: Genovaitė Abromavičienė, Lietuvos ir Širvintų rajono kultūros, visuomenės bei politinė veikėja.
Džordžas Volkeris Bušas, JAV respublikonų politikas, 43-asis JAV prezidentas (2000-2009), po 2004 metų rinkimų valdė antrąją kadenciją. Prieš eidamas į politiką dirbo naftos pramonėje, nuo 1994 m. iki 2000 m. dvi kadencijas buvo Teksaso valstijos gubernatoriumi.

1948 m. – Leonardas Stanaitis, Lietuvos ir Kauno rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1949 m.: Nadežda Gultiajeva, Lietuvos scenografė.
Rūta Zandavaitė, choro dirigentė.

1953 m. – Alicija Sitarskienė, poetė ir publicistė.
1956 m. – Rūta Žirgulytė, Lietuvos bibliotekininkė.
1957 m.: Jonas Gurskas, Lietuvos ir Kauno rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
Rimas Mankus, Lietuvos ir Alytaus rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

1958 m. – Dobilas Kurtinaitis, Lietuvos ir Alytaus miesto politinis bei visuomenės veikėjas.
1959 m. – Egidijus Laužikas, teisininkas,.
1961 m.: Gintaras Krapikas, Lietuvos krepšinio treneris ir žaidėjas.
Zenonas Akramavičius, Lietuvos ir Rokiškio rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

1962 m.: Jonas Žališkevičius, Lietuvos ir Kalvarijos savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.
Vilija Mozūraitytė, Lietuvos ir Vokietijos dainininkė (mecosopranas, dramatinis sopranas).
Virginija Eidimtienė, Lietuvos ir Mažeikių rajono ūkio, politinė bei visuomenės veikėja.

1969 m. – Renata Liagienė, Lietuvos pedagogė, Prienų raj. ir Skriaudžių visuomenės veikėja.
1971 m. – Valentas Šulskis, vadybininkas, buvęs didžiausios Lietuvos žemės ūkio investicinės bendrovės AB „Agrovaldymo grupė" (AVG) vadovas.


Mirtys


Mirtys Lietuvoje

1770 m. – Antanas Erazmas Visiginas Valavičius, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos katalikų bažnyčios veikėjas (g. 1711 m.).
1798 m. – Jurgis Mikalojus Tiškevičius Logoiskis, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bajoras, didikas, Lelijos herbo grafas, Abiejų Tautų Respublikos karinis veikėjas (g. 1729 m.).
1807 m. – Kristijonas Gotlybas Milkus, Mažosios Lietuvos švietėjas, lietuvių raštijos darbuotojas. Antrosios XVIII a. lietuvių filologinės polemikos iniciatorius (g. 1733 m.).
1909 m. – Vilius Bruožis, kultūros ir spaudos darbuotojas (g. 1843 m.).
1919 m. – Jurgis Smolskis Smalstys, knygnešys, dramaturgas, prozininkas, revoliucinis politinis veikėjas (g. 1881 m.).
1920 m. – Jonas Spudulis, gydytojas, aušrininkas, kalbininkas, lietuvių kalbos aritmetikos ir gramatikos terminų kūrėjas (g. 1860 m.).
1947 m. – Antanas Karosas, Lietuvos vyskupas (g. 1849 m.).
1975 m. – Vladas Motieka, Lietuvos ir TSRS karinis veikėjas, pulkininkas (g. 1903 m.).
2000 m. – Gedeminas Kiesus, vadybininkas, buvęs AB „Mažeikių nafta“ vadovas; inžinierius, Lietuvos ūkio, politinis ir visuomenės veikėjas (g. 1955 m.).
2009 m. – Stasys Lazutka, Lietuvos istorikas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras (g. 1923 m.).
2010 m. – Vytautas Edmundas Čekanauskas, Lietuvos dailininkas architektas, kelių didelės svarbos visuomeninių pastatų autorius, Vilniaus dailės akademijos profesorius (g. 1930 m.).


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai
1415 – Ant laužo gyvas sudegintas Janas Husas.
1483 – Ričardas III karūnuotas Anglijos karaliumi.
1785 – JAV piniginiu vienetu vieningai pasirinktas doleris.
1885 – Luisas Pasteras sėkmingai išbandė vakciną nuo pasiutligės.
1957 – Pirmą kartą susitiko Džonas Lenonas ir Polas Makartnis (vėliau Beatles nariai).
2005 – Tarptautinis olimpinis komitetas paskelbė, kad 2012 Vasaros Olimpinės Žaidynės vyks Londone.

Gimimo dienos


Gimimo dienos pasaulyje

1796 m. – Nikolajus I, nuo 1825 iki 1855 metų buvo Rusijos imperatorius. Jis žinomas kaip vienas iš reakciangiausių Rusijos monarchų. Nikolajus I taip pat buvo ir Lenkijos karaliumi iki pašalinimo iš sosto 1831 m (m. 1855 m.).
1829 m. – Honinbo Shusaku, profesionalus Japonijos go žaidėjas (m. 1862 m.).
1866 m. – Josepis Julius Mikola, suomių kalbininkas, daktaras, vienas Suomijos mokslų akademijos įkūrėjų (m. 1946 m.).
1886 m. – Markas Blokas, prancūzų istorikas ir istorijos filosofas, Viduramžių Prancūzijos specialistas, vienas istoriografinės Analų mokyklos pradininkų (m. 1944 m.).
1903 m. – Axel Hugo Theodor Theorell, švedų mokslininkas, 1955 m. Nobelio fiziologijos ir medicinos premijos laureatas[1] (m. 1982 m.).
1907 m. – Frida Kalo, viena garsiausių Meksikos dailininkių, realizmo, siurrealizmo ir simbolizmo atstovė (m. 1954 m.).
1912 m. – Hainrichas Hareris, austrų alpinistas, sportininkas, geografas ir rašytojas (m. 2006 m.).
1935 m. – Tenzin Gyatso, keturioliktasis, dabartinis Dalai Lama, Tibeto vyriausybės tremtyje vadovas, Tibeto budizmo (lamaizmo) dvasinis vadovas.
1939 m.: Terence 'Jet' Harris, anglų gitaristas, kuris septinto dešimtmečio pradžioje koncertavo kartu su grupe The Shadows.
Džonas Hovardas, ilgiausiai tarnaujantis Australijos Ministras Pirmininkas.

1943 m. – Hans-Jürgen Papier, vokiečių teisininkas, teisėtyrininkas konstitucionalistas, teisėjas, Miuncheno universiteto (LMU) profesorius, VFR KT pirmininkas nuo 2002 m. balandžio mėn.
1946 m.: Piteris Singeris, australų filosofas šiuo metu dėstantis bioetiką Princtono universite, JAV. Jis specializuojasi taikomojoje etikoje, jos problemas spręsdamas pagal ateistinį prioritetų utilitarizmą, kurio pagrindiniu tikslu yra laikomas žmonių ir kitų gyvūnų prioritetų patenkinimas. Už akademinės filosofijos ribų jis geriausiai žinomas už savo 1975 m. išleistą knygą „Gyvūnų išlaisvinimas“ (angl. Animal Liberation), kuri yra laikoma vienu iš svarbiausių veikalų gyvūnų teisių judėjime, nors ne visi jo atstovai sutinka su knygoje išdėstytomis mintimis.[2].
Silvesteris Stalonė, amerikiečių aktorius ir režisierius.

1961 m. – Robin Antin, amerikiečių choreografė, muzikinių klipų režisierė, aktorė, šokėja, drabužių dizainerė ir verslininkė.
1974 m. – Zė Robertas, brazilų futbolininkas, Brazilijos rinktinės ir Hamburger SV saugas.
1975 m. – 50 Cent, hip hopo ir repo atlikėjas.
1980 m. – Pau Gasol Sáez, Ispanijos krepšininkas.
1987 m. – Matt O'Leary, japonų dainininkė[3].
1989 m. – Garetas Beilas, Velso futbolininkas (gynėjas arba saugas), žaidžiantis Tottenham Hotspur klube ir Velso futbolo rinktinėje. Debiutavo Velso rinktinėje būdamas 16 metų ir 315 dienų, tai jauniausias žaidėjas, žaidęs Velso rinktinėje, visoje Velso futbolo istorijoje.


Mirtys


Mirtys pasaulyje

1415 m. – Janas Husas, čekų kultūros veikėjas, teologas (g. 1369 m.).
1854 m. – Georg Simon Ohm, vokiečių fizikas, Berlyno Mokslo Akademijos narys (g. 1789 m.).
1893 m. – Gi de Mopasanas, prancūzų XIX a. rašytojas, įžymus apsakymų kūrėjas (g. 1850 m.).
1907 m. – Augustas Bilenšteinas, latvių kalbininkas, etnologas, archeologas (g. 1826 m.).
1919 m. – Paulas Doisenas, vokiečių filosofas ir indologas, Sanskrito specialistas. Domėjosi Vedanta, ypač Upanišadomis (g. 1845 m.).
1934 m. – Nestoras Ivanovičius Machno, anarcho-komunistas, Ukrainos revoliucionierius nesutikęs susivienyti su bolševikais po Spalio Revoliucijos (g. 1888 m.).
1961 m. – Karlas Gustavas Jungas, šveicarų psichologas, analitinės psichologijos kūrėjas, filosofas (g. 1875 m.).
1962 m. – William Faulkner, JAV rašytojas, prozaikas, 1949 m. apdovanotas Nobelio literatūros premija (g. 1897 m.).
1974 m. – Leonidas Leimanis, latvių kino režisierius, scenaristas, teatro ir kino aktorius (g. 1910 m.).
1989 m. – Janošas Kadaras, 1956 m. tapęs pirmuoju Vengrijos ministru[4] (g. 1912 m.).
2000 m. – Vladislavas Špilmanas, žydų tautybės lenkų pianistas ir kompozitorius. Pagal jo parašytą autobiografinę knygą 2002 m. režisierius Romanas Polanskis sukurė filmą „Pianistas“ (g. 1911 m.).
2005 m. – Klodas Simonas, prancūzų rašytojas, Nobelio literatūros premijos laureatas (g. 1913 m.).
2008 m. – Nonna Mordiukova, Tarybų Sąjungos, Rusijos kino aktorė (g. 1925 m.).


GARSENYBIŲ GIMTADIENIAI
·         DAVID CASSIDY (1950 04 12), aktorius
·         FRED DRYER (1946 07 06), aktorius
·         MICHAEL CAINE (1933 03 14), aktorius
·         SYLVESTER STALLONE (1946 07 06), aktorius
·         KEANU REEVES (1964 09 02), aktorius
·         SHANNON DOHERTY (1971 04 21), aktorė
·         CIAIRE DANES (1979 04 12), aktorė
·         FRANK LLOYDWRIGHT (1867 06 08), architektas
·         FRANK BORMAN (1928 03 14), astronautas
·         HANK KETCHAM (1920 03 14), karikatūristas
·         BILLY CRYSTAL (1947 03 14), komikas
·         JOAN RIVERS (1937 06 08), komikė
·         DUINCY JONĖS (1933 0314), kompozitorius ir dirigentas
·         FRED ASTAIRE (1899 05 10), šokėjas ir aktorius
·         HERBIE HANCOCK (1940 04 12), muzikantas
·         TINY TIM (1922 04 12), dainininkas
·         SONNY BONO (1935 02 16), dainininkas ir meras
·         DAVID LETTERMAN (1947 04 12), pokalbių šou vedėjas
·         CHRISTAM CAULIFFE (1948 09 02), mokytoja ir astronautė
·         BARBARA BUSH (1925 06 08) buvusi pirmoji dama
·         KEVIN COSTNER (1955 01 18), aktorius

·         GEORGE W. BUSH (1946 07 06), JAV prezidentas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą