Gimimo diena ir kortos

Gimimo diena ir kortos

2014 m. liepos 12 d., šeštadienis

Liepos 13 gimusių korta

Apsukruolių korta


BŪGNŲ DVIAKĖS ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS

Būgnų dviakės turi įgimtą intuiciją, kuria vadovaudamosi visada ras teisingą kelią ir pasieks sėkmę. Su šia intuicija susijęs aukštų vertybių rinkinys, dažnai ir „gyvenimo misija“, į kurią visada įtraukiami partneriai. Veikti šiuos žmones paprastai skatina pinigų ar kitų gėrybių troškimas. Troškimai, ambicijos jiems yra palanku, nes retkarčiais jie gali įklimpti rutinoje - taip dažnai atsitinka artimiausiuose santykiuose. Įsiklausę, ką pataria vidus, jie aptiktų kelią, pilną įdomybių ir dovanų. Geriausiai būgnų dviakėms sekasi įsitvirtinus viename versle. Jas dažnai lydi sėkmė, ir jeigu šie žmonės vis dėlto nesijaučia laimingi, kaltinti gali tik save. Ši korta pavadinta apsukruolių korta, nes būgnų dviakės su malonumu užsiima verslu bei finansais, ypač kartu su draugais ir partneriais. Ši partnerystės korta labiau linkusi dirbti kolektyve nei vienumoje.

Du yra logikos skaičius. Būgnų dviakės protas sugeba greitai skirti ir vertinti. Dėl tos pačios priežasties jas dažnai traukia darbas kompiuteriu - tai jos sugeba. Imlus būgnų dviakės protas tampa pesimistiškas, linkęs ginčytis tik tada, kai šio asmens jausmai nepatenkinti.
Būgnų dviakei sekasi tvarkyti finansus. Dauguma šių žmonių, ypač kirtę 35 metų ribą, uždirba stambias pinigų sumas. Jiems tikrai yra už ką būti dėkingiems.
Būgnų dviakei reiktų saugotis, kad visuomeninės pareigos nepakenktų jų sveikatai ir gerovei. Kartais jos taip uoliai įsitraukia į darbą, kad visiškai užmiršta pasirūpinti savimi. Pinigai joms plaukia verčiantis nekilnojamuoju turtu. Labiausiai tai seksis vyresniame amžiuje. Šiaip gerą sveikatą jos išsaugoti gali visą gyvenimą. Būgnų dviakė - viena iš kortų, kurios „savininkas“ greičiausiai išgyvens 100 metų. Šiems žmonėms patinka bendrauti, būti draugijoje, sudarinėti sandorius.
Kai kurios būgnų dviakės turi ypatingą gyvenimo tikslą, misiją. Jos gali dalinti pasauliui ir tiems, kuriuos myli, aukštesnes žinias. Tokie žmonės yra šviesos nešėjai.

KAI KURIE BŪGNŲ DVIAKĖS MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAI

Būgnų dviakės požiūris į meilę, principai yra tvirti ir nusistovėję, taigi, viena vertus, jomis galima žavėtis. Kita vertus, tie principai ir sampratos šiems žmonėms yra didžiausia kliūtis tapti laimingiems meilėje. Daugeliui iš jų svarbu suvokti, kad meilė ir santuoka yra kur kas daugiau už nusistovėjusias jų sampratas apie tai. Užmezgus tiek gerus, tiek blogus santykius, šie principai priverčia juos „įstrigti“. Tokiu būdu jie gali užsibūti situacijose, kur visiškai nėra laimės. Taip atsitikus, jie pasidaro kandūs, susitelkia ties neigiamybėmis, atsuka pasauliui į ginčus linkusią šios kortos pusę. Jei atsitinka, kad tarp sutuoktinių nelieka jokio emocinio ryšio, vyriškos lyties būgnų dviakė dažniausiai turės daug nevedybinių santykių, tačiau bet kokia kaina vengs skyrybų. Taigi prieš ryžtantis santuokai, visoms būgnų dviakėms reiktų patikrinti įsitikinimo „vedybos sujungia žmones visam gyvenimui“ svarumą.
Jų Plutono korta čirvų tūzas ženklina stiprų, bet dažnai paslėptą meilės, prisirišimo poreikį, kurio jos, įsitraukusios į mentalinį gyvenimą, darbą bei verslą, gali ir nepastebėti, nesuvokti. Sis vidinis meilės bei savigarbos poreikis yra daugelio jų problemų šerdis.
Būgnų dviakė paprastai yra labai intelektuali asmenybė. Galingas protas, labai praverčiantis karjeroje, gali stipriai trukdyti siekiant sėkmės asmeniniuose santykiuose - jis suvaržo galimybę jausti. Pasistengus šių varžtų galima atsikratyti ir išmokti reikšti intymius jausmus, kas yra būtina siekiant normalių santykių.

RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Moteriškos lyties būgnų dviakės gali sėkmingai ištekėti už pikų rūšies vyro. Vyriškos lyties būgnų dviakėms gali labiau sektis su čirvų rūšies moterimis. Visos būgnų dviakės turi daug būgnų rūšies draugių.

MEILĖ IR PINIGAI

Būgnų dviakės ir būgnų tūzo meilės reikaluose yra nemažai bendra. Abiem atvejais elgesio modelį lemia du vienas šalia kito gyvenimo išklotinėje stovintys tūzai - čirvų ir būgnų. Jeigu pažvelgsite į būgnų dviakės ir būgnų tūzo gyvenimo išklotines, pastebėsite, kad minėtieji tūzai vaidina svarbų vaidmenį: mat čirvų tūzas yra būgnų tūzo, o būgnų tūzas - būgnų dviakės karmos korta. Taigi šiedu tūzai labai reikšmingi, jie stipriai veikia būgnų dviakės ir būgnų tūzo asmenybes - jiems abiem nėra lengva vienu metu pelnyti sėkmę ir darbe, ir meilėje.
Būgnų dviakės Plutono korta yra čirvų tūzas, o kosminio atlygio korta - būgnų tūzas. Neretai mums reikia rinktis tarp Plutono ir kosminio atlygio kortų: ar aš noriu meilės (čirvų tūzas), ar sėkmingos karjeros (būgnų tūzas)? Atsakyti į šį klausimą reikia ir būgnų dviakei, ir būgnų tūzui. Būgnų dviakės Plutono korta čirvų tūzas atskleidžia labai giliai įsišaknijusį meilės bei švelnumo poreikį ir tai yra viso jų gyvenimo iššūkis. Būgnų dviakė turi puikius protinius sugebėjimus, jai paprastai labai sekasi darbe. Tačiau jei kalbėsime apie meilę, šis čirvų tūzas yra kone silpniausia jų vieta. Ir puikus protas šioje gyvenimo srityje joms nepadės.
Jei būgnų dviakė įsimyli, santykiai tiesiog užvaldo visą jos esybę. Tenkindamos savo meilės poreikį, jos gali patirti nuostabius ir stiprius jausmus. Kai tai nutinka, joms neretai pradeda atrodyti, kad meilė - tai viskas, ko joms reikia. Jas galima palyginti su dykumoje iš troškulio jau mirštančiais žmonėmis, kurie staiga randa oazę. Tada darbas ir karjera dažnai pasitraukia į antrą planą. Tai nėra harmoninga, bet kadangi čirvų tūzo meilės poreikis patenkintas, jos ir toliau juda tokia linkme. Vis dėlto po kiek laiko, kai medaus mėnuo baigiasi, į paviršių pradeda kilti įvairios problemos. Būgnų dviakę apima panika. Ji stengiasi suprasti, kas atsitiko meilei, bando intelektu rasti išeitį. Taip elgdamasi, ji paprastai patiria nesėkmę. O iš tikrųjų tereikia permąstyti savo požiūrį į meilę bei vedybas. Būgnų dviakė nesiliauja galvojusi „Aš privalau išsaugoti santuoką. Aš turiu išsaugoti santuoką. Geriau likti santuokoje, nei išsiskirti" ir panašiai. Ji ir toliau kenčia, nuolat dėl to skundžiasi, tačiau nieko nesiima. Kai kurios būgnų dviakės metų metus palaiko santykius su meilužiu ar meiluže taip ir neišsiskirdamos su sutuoktiniu. Santykiams žlugus, jos kartais numoja ranka į meilę ir vėl panirusios į darbą ieško pasitenkinimo. Tokiu būdu ratas užsidaro, o po kiek laiko prasideda naujas.
Šių žmonių gyvenimas nebūtinai sukasi tokiu ratu, nors stebėdami būgnų dviakės, tokį modelį įžvelgsime neretai. Tie, kurie prisipažįsta, kad jiems labai reikia meilės bei švelnumo, gali išeiti iš šio uždaro rato ir gyventi kitaip. Kalbant apskritai, būgnų dviakės turi daugiau priežasčių jausti dėkingumą nei visos kitos kortos. Jos gali būti laimingos ir veiklios, tuo pat metu mylėti ir būti mylimos.

Vardadieniai

Arvilas – Arvilė – Eugenijus – Henrikas – Šarūnas

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai
1260 – prie Durbės ežero (netoli Liepojos) įvyko Durbės mūšis, kuriame žemaičiai, kuršiai ir estai sutriuškino Livonijos ordino pajėgas;
1769 – Lenkaičių kaime prasidėjo Šiaulių ekonomijos valstiečių sukilimas;
1922 – Ambasadorių konferencija Paryžiuje pripažino Lietuvą de jure;
1930 – Klaipėdoje įvyko sporto šventė Vytauto Didžiojo garbei;
1944 – Raudonoji armija užėmė Vilnių.

Gimimo dienos


Gimimo dienos Lietuvoje

1852 m. – Adomas Ladukas, Lietuvos knygnešys, daraktorius (m. 1930 m.).
1890 m. – Antanas Valaitis, pedagogas, visuomenės veikėjas, rašytojas, vertėjas[1] (m. 1946 m.).
1893 m. – Kazys Kiela, prozininkas, vertėjas (m. 1963 m.).
1913 m. – Abraomas Suckeveris, yra Lietuvoje gimęs ir Vilniuje gyvenęs žydų tautybės rašytojas, dar iki Katastrofos aktyviai dalyvavęs Vilniaus kultūriniame gyvenime, su kolegomis įsteigęs „Jung Vilne" kultūrinę grupę, aktyviai dalyvavęs kultūriniame Vilniaus žydų gyvenime. Abraomas Suckeveris vienas iš didžiųjų litvakų, kurio gyvenimas atspindi skaudžią XX amžiaus Vilniaus žydų istoriją (m. 2010 m.).
1919 m. – Boleslovas Martinėnas, Lietuvos tekstilininkas, technikos mokslų daktaras.
1920 m.: Jokūbas Kivilša, Lietuvos statybos inžinierius, technologijos mokslų daktaras.
Zigmas Gaidamavičius, choro dirigentas (m. 1989 m.).

1923 m.: Algirdas Kurauskas, Lietuvos grafikas dizaineris (m. 1986 m.).
Vytautas Gudelis, Lietuvos mokslininkas geologas, geografas, profesorius, habilituotas daktaras (m. 2007 m.).

1931 m. – Vytautas Bendikas, Lietuvos ekonomistas, pedagogas, socialinių mokslų daktaras (m. 1997 m.).
1933 m. – Petras Henrikas Garška, Lietuvos dailininkas, juvelyras, skulptorius, medalininkas.
1935 m.: Juozas Repšys, Lietuvos ir Ignalinos rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
Zigmas Pranciškus Jukna, Lietuvos irkluotojas, irklavimo teisėjas (m. 1980 m.).

1942 m. – Vladimir Gomazkov, Lietuvos ir Visagino savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.
1947 m. – Albinas Aleksas Graževičius, Lietuvos ir Panevėžio rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1949 m. – Vidas Petkevičius, lietuvių teatro ir kino aktorius.
1950 m.: Jonas Tamulis, Lietuvos fotografas, kraštotyrininkas, muziejininkas.
Petras Balčiūnas, Lietuvos žurnalistas, poetas.

1951 m. – Eugenijus Butkus, Lietuvos chemikas organikas, habilituotas fizinių mokslų daktaras.
1954 m. – Regimantas Baravykas, Lietuvos ir Ukmergės rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
1967 m. – Jonas Vydra, Lenkijos lietuvių mokytojas ir treneris, visuomenininkas.
1972 m. – Sonata Visockaitė, Lietuvos teatro, televizijos, kino ir radijo aktorė, režisierė.
1976 m. – Aleksandras Makejevas, Lietuvos pop roko atlikėjas, parašęs dainą, bei suvaidinęs lietuviškame seriale „Nekviesta meilė“.
1979 m. – Andrius Mazuronis, Lietuvos inžinierius, politinis veikėjas.
1992 m. – Airinė Palšytė, Lietuvos lengvaatletė, kuris specializuojasi šuolio į aukštį rungtyje. Šalies atstovė 2010 m. Pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate, pasaulio jaunimo vicečempionė. Jaunimo nacionalinio rekordo savininkė.


Mirtys


Mirtys Lietuvoje

1689 m. – Jurgis Stanislavskis, filosofas jėzuitas[reikalingas šaltinis] (g. 1649 m.).
1831 m. – Antanas Gelgaudas, 1831 m. sukilimo Lietuvoje vadas, brigados generolas (g. 1792 m.).
1868 m. – Konstantinas Benediktas Stanislovas Tiškevičius, Lietuvos didikas, Lelijos herbo grafas, ekonomistas, istorikas, kolekcininkas, archeologas, Lietuvos archeologijos pradininkas, Vilniaus laikinosios archeologinės komisijos ir Vilniaus senienų muziejaus steigėjas (g. 1806 m.).
1927 m. – Aleksandras Žirkevičius, rusų poetas, prozaikas, publicistas, karinis teisininkas, literatas teisininkas, kolekcininkas, visuomenės veikėjas (g. 1857 m.).
1943 m. – Marija Melnikaitė, tarybinė lietuvių partizanė, Tarybų Sąjungos didvyrė (1944 m.) (g. 1923 m.).
1944 m. – Jonas Kartanas, pedagogas, visuomenės veikėjas (g. 1890 m.).
1949 m. – Borisas Dauguvietis, režisierius, aktorius, pedagogas (g. 1885 m.).
1962 m. – Pranas Daunys, rašytojas, pianistas, Lietuvos kariuomenės savanoris, Lietuvos aklųjų organizuotos veiklos pradininkas (g. 1900 m.).
1974 m. – Ignas Laurušas, dailininkas architektas (g. 1932 m.).
1983 m. – Bronė Mingilaitė-Uogintienė, Lietuvos dailininkė tapytoja (g. 1919 m.).
1994 m. – Juozas Miltinis, teatro režisierius, aktorius, Panevėžio dramos teatro įkūrėjas (g. 1907 m.).
2003 m. – Vytautas Montvila, Lietuvos kompozitorius, fagotininkas (g. 1935 m.).


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1772 – prasidėjo antroji Džeimso Kuko ekspedicija;
1930 – Urugvajuje prasidėjo pirmasis Pasaulio futbolo čempionatas.

Gimimo dienos


Gimimo dienos pasaulyje

100 m. pr. m. e. – Gajus Julijus Cezaris, Romos valstybės veikėjas, karvedys, rašytojas, kilęs iš patricijų Julijų giminės.[2][3] (m. 44 m. pr. m. e.).
1260 m. – Burkhardas fon Hornhauzenas, VOkiečių ordino Prūsijos krašto magistras, Livonijos ordino krašto magistras.
1590 m. – Klemensas X, 241-asis Romos katalikų bažnyčios popiežius (m. 1676 m.).
1608 m. – Ferdinandas III, nuo 1625 m. Vengrijos karalius, nuo 1627 m. Čekijos karalius, 1637-1657 m. Šventosios Romos imperijos imperatorius (m. 1657 m.).
1894 m. – Isaac Babel, ukrainiečių rašytojas (m. 1940 m.).
1913 m. – Maiklas Futas, teisininkas, Didžiosios Britanijos politinis veikėjas.
1918 m. – Alberto Ascari, Italijos Formulės 1 lenktynininkas, dukart tapęs čempionu. Jis buvo vienas iš dviejų Formulės 1 čempionų iš Italijos (m. 1955 m.).
1922 m. – Ankeris Jorgensenas, Danijos profesinių sąjungų ir politinis veikėjas.
1928 m. – Elihu Lauterpacht CBE, britų teisininkas, teisėtyrininkas tarptautininkas, tarptautinis teisėjas, Kembridžo universiteto Trejybės koledžo tarptautinės teisės dėstytojas (nuo 1953 m. Fellow).
1942 m. – Harisonas Fordas, amerikiečių aktorius[4].
1974 m. – Jarnas Trulis, italų sportininkas dalyvaujantis F1 lenktynėse. Šiuo metu atstovauja Toyota ekipą.
1979 m. – Kreigas Belamis, Velso futbolininkas, žaidžiantis „Cardiff City“ klube, išnuomotas iš Manchester City. Žaidžia puolėjas pozicijoje.
1981 m. – Ineta Radeviča, Latvijos lengvaatletė, kuri specializuojasi šuolio į tolį ir trišuolio rungtyse. Europos čempionė ir šalies rekordininkė.
1983 m. – Karmen Jorlei Viljalobos, Lotynų Amerikos telenovelių aktorė iš Kolumbijos. Vaidiną Trinidadą Ajalą (Trinidad Ayala) Lietuvoje rodomoje telenovelėje „Audra“ (La Tormenta).
1986 m. – Keisuke Honda, Japonijos futbolininkas, rungtyniaujantis saugo pozicijoje. Yra Rusijos klubo CSKA Moscow žaidėjas.
1987 m. – Oguz Savas, turkų krepšininkas[5].


Mirtys


Mirtys pasaulyje

1024 m. – Henrikas II Šventasis, 1002-1014 m. Rytų frankų (Teutonų karalystės) karalius, 1014-1024 m. Šventosios Romos imperijos imperatorius, 995–1004 m. ir 1009–1017 m. Bavarijos hercogas Henrikas IV (g. 973 m.).
1793 m. – Žanas Polis Maratas, vienas Prancūzijos revoliucijos lyderių[6] (g. 1743 m.).
1947 m. – Peteris Barisonas, latvių kompozitorius, pedagogas (g. 1904 m.).
1951 m. – Arnoldas Šionbergas, austrų ir amerikiečių ekspresionizmo kompozitorius, teoretikas, pedagogas, dodekafoninės, atonaliosios muzikos pagrindėjas, naujosios Vienos mokyklos įkūrejas. Jis taip pat tapė, priklausė ekspresionistų sambūriui. A. Šėnbergas išugdė du garsiausius ekspresionizmo kompozitorius Antoną Vėberną ir Albaną Bergą. Kūryboje svarbūs žlungančio pasaulio vaizdavimas, grėsmės jausmas etc (g. 1874 m.).
1954 m. – Frida Kalo, viena garsiausių Meksikos dailininkių, realizmo, siurrealizmo ir simbolizmo atstovė (g. 1907 m.).
1967 m. – Gaetano „Tommy“ Lucchese, Niujorko Lukezės mafijos šeimos bosas. Nors šeima pasivadino jo vardu, Lukezė nebuvo jos įkūrėjas, o tik trečiasis donas (g. 1899 m.).


GARSENYBIŲ GIMTADIENIAI

·        DENNIS HOPPER (1936 05 17), aktorius
·        DUDLEY MOORE (1935 04 19), aktorius
·        HUGH GRANT (1960 09 09), aktorius
·        KATE HUDSON (1979 04 19), aktorė
·        MATTHEW BRODERICK (1962 03 21), aktorius
·        PETER FONDA (1939 02 23), aktorius
·        SAM SHEPARD (1943 11 05), aktorius
·        ELIZABETH ALIAM (1934 01 25), aktorė
·        JAYNE MASFIELD (1933 04 19), aktorė
·        COURTNEY COX ARDUETTE (1964 06 15), aktorė
·        ROSIE O'DONNELL (1962 03 21), aktorė, komike ir pokalbių šou vedėja
·        CHEECH MARIN (1946 07 13), komikas
·        ADAM SANDLER (1966 09 09), komikas
·        EDWIN NEWMAN (1919 01 25), žurnalistas ir rašytojas
·        JOHANN S. BACH (1685 03 21), kompozitorius

·        TONI BRAXTON (1967 10 07), dainininkė 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą